Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6+4hetesen vérzés?

6+4hetesen vérzés?

Figyelt kérdés
Ma vagyok 6+4hetes. Orvosnál még nem voltam. Nemrég éreztem, hogy folyik belőlem valami. Bementem a wc-re megnézni. a bugyimon volt egy kis folt, rózsaszín, és a wc papíron is. Betettem egy betétet, hogy lássam mégis mennyi fog folyni és milyen. Kb 5perce tettem be a betétet, de már van rajta egy piros vérfolt, mintha megjött volna. Ugye nem vetélek el? Jövő héten akartam csak dokihoz menni, de most hogy ez van, holnap reggel elmegyek. De mitől lehet most ez a vérzés? Megerőltettem volna magam és most elvetélek? Kérek mindenkit segítsen, aki tud erről valamit. Köszönöm.
2012. dec. 5. 16:07
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:

Bementem. Közölték hogy uh már nincs ma, csak reggel lesz. Tehát vagy bent maradok reggelig, vagy visszamegyek reggel. Mondtam hogy inkább akkor visszajövök. Aztán gondolt egyet a nőci, azt mondta már csak meg kellene nézni azt a vérzést, és hívott egy dokit, hogy nézzen meg. Megnézett alulról, azt mondta szerinte nem a méhből jön a vér. Van egy kisebb méhszáj sebem, az vérezhet megerőltetés miatt. De kihangsúlyozta, hogy ez csak vélemény, mert az uh-n látná igazán, hogy mi a helyzet odabent. Azt mondta pihenjek úgy reggelig, mintha kórházban lennék. (Már megvacsoráztattam a gyereket, mindjárt letusoltatom, és viszem altatni. Majd utána tudok pihenni). Tehát végülis előrébb sokkal nem vagyok, reggel vissza kell mennem uh-ra.

Azért ez fura, hogy csak 8-tól 16-ig van uh. Azt mondta a nőci, hogy az enyhe vérzősöket visszahívják másnap, aki meg nagyon vérzik azt megkaparják. Az agyam eldobom, komolyan. És pedig nem is egy gagyi vidéki kórház, hanem országos 5-ben benne van. Na mindegy, majd holnap okosabb leszek.

2012. dec. 5. 21:05
 22/33 anonim ***** válasza:

Reméljük semmi gond nem lesz.

Pihenj addig és ne idegeskedj!

Ha időd engedi és nem felejted el,azért majd írd le mi volt.

2012. dec. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:

Ezt nem hiszem el... Melyik kórház ez, ha nem vagyok indiszkrét? Nincs egy kib**ott ultrahang éjjel??? És az 5 legnagyobb kórház??

Mi az, hogy az erősebben vérzőket "megkaparják" ?????????? :O

2012. dec. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:

Jesszus, hát mi ez, középkor? :(

Döbbenet!!!!!!

Hogy lehet egy top5-ös kórházban olyan, hogy nem elérhető az uh csak napközben 8 órát?

No de nem idegesíteni szeretnélek, csak számomra ez döbbenet.. Még jó hogy a 21. században élünk.

Pihenj és próbálj pozitív maradni, szívből kívánom, hogy ne legyen semmi baj!

2012. dec. 5. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:

Ez durva, ráadásul pofátlanság is.

Majd írd meg mi volt, remélem tényleg nincs baj.

2012. dec. 6. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
Majd írj,hogy ma mit mondtak.
2012. dec. 6. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:

Szia voltál uhn?

Melyik korház ez döbbenet...bárhol megcsinálnak egy nyomorult uht hogy lássák hogy mi a helyzet.

jesszusom..:-((((((

2012. dec. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Voltam bent ma délelőtt, most jöttem haza. A baba él, szívhangja van, nem látszik semmi, ami bajra utalna. Pihennem kell és feküdni 6 hétig. Majd 12 hetesen kontroll, ha addig nem lesz újabb vérzés. Nem adtak gyógyszert sem, de nem is mondták meg mitől lehetett. Csak annyit, hogy valószinűleg megerőltetéstől a méhszájsebem vérzett. Próbálok minél többet pihenni, reméljük semmi baj nem lesz mostmár. Egyébként Debrecen. Köszönöm mindenkinek, nagyon aranyosak vagytok.
2012. dec. 6. 11:54
 29/33 anonim ***** válasza:

Örülök, pihenj!!! A kórház szégyen... :-/

#23-as voltam

2012. dec. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:

De jó, örülök!

Pihenj amennyit csak tudsz!

A kórház meg.. elképesztő.

2012. dec. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!