Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Férjetek nem változott meg...

Férjetek nem változott meg rossz irányba, mióta teherbe estél/megszületett a babád?

Figyelt kérdés
Nem írom le a saját történetemet, aki ide válaszol, annak úgy is lesz sajátja, tudja miről beszélek. Nálunk ez történt és ezért kérdezem. Megcsinálják a gyereket utána úgy bánnak a nővel mint a kapcaronggyal. ismerőseim körébe is.
2012. nov. 7. 12:37
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
18%

eddig velem is pörölt, hogy miért nem ragyog a lakás... aztán valamelyik nap mikor itthon volt porszívóztam és megmutattam neki, hogy be tud keményedni a hasam a görnyedéstől, futkosástól. azóta megértőbb velem szemben. meg sajnos az ismeretségünkben történt egy magzatelhalás, azóta teljesen átértékelte a dolgokat magában, és nem vár el tőlem lehetetlen dolgokat..

sikerült felfognia, hogy terhesen azért már lassabban és nehezebben mennek a dolgok.

egyébként ezt leszámítva csodálatos ember, nagyon szeretjük egymást.

2012. nov. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
81%
Nem gondoltam hogy ilyen történetek léteznek.Nagyon elszomorító.
2012. nov. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
47%
Szomorú olvasni az itt írtakat. Én szerencsésnek érzem magam, mert mindenben mellettem áll és nagyon várjuk a kis tündérkénk megszületését, azt hiszem még csak jobban összekovácsolódtunk és így leszünk igazi család. Nála jobb apát és férjet nem kívánnék.
2012. nov. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Irigyellek kedves utolsó. Jó lehet neked! :( :( Sok boldogságot nektek! :)
2012. nov. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Sajnálom, hogy veled ez történt. Az én férjem nem változott meg. Jó társam, majd férjem volt az elmúlt 13 évben. Szeretett akkor is, amikor 30 kilót híztam. Mellettem állt abban a 6 évben, amíg kizárólag az én "hibámból" küzdöttünk, hogy gyerekünk legyen. Mellettem állt a terhességem alatt, amit gyakorlatilag végig kellett feküdnöm. Feladta a karrierjét, hogy családunk lehessen. Amikor kiderült, hogy kezelések kellenek a teherbeeséshez abbahagyta a 16 órázást és kevesebb pénzért olyan munkát keresett, hogy itthonról tud dolgozni. A terhességem alatt a 7. héttől a 19. hétig nagyon szigorúan feküdnöm kellett, csak a mosdóba mehettem ki. Ő ágyba hozta nekem a napi 8 étkezésemet, kimérte a szénhidrátmennyiséget, mert cukorbeteg vagyok.

Egyszóval csodálatos férj és mostmár csodálatos apa is.

Mégegyszer, sajnálom, hogy veled ez történt, de hidd el vannak jó férjek és apák. Nekem szerencsém van, az apukám is ilyen. És meg kell hogy mondjam az ismerőseim körében nem egy ilyen jó férj van.

2012. nov. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!