Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hetes vagyok. Kb 1 órája...

8 hetes vagyok. Kb 1 órája megvert az élettársam. Beestem a sarokba, félek, hogy a rázkódástól baja lett a babának. (? )

Figyelt kérdés

Nem vérzek, nem görcsölök. A sírást nem tudom abbahyagyni. És nagyon hányingerem van.

Ugye nem lehet baja a babának?


2012. okt. 6. 08:05
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/87 anonim ***** válasza:
100%
Menj azonnal dokihoz, és még ma hagyd el az élettársad!!!
2012. okt. 6. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/87 A kérdező kommentje:

De 2 gyerekem van, még picik. Így nem tudok menni.

A párom elment, azt mondta megöli magát. És félek, most megteszi.

2012. okt. 6. 08:07
 3/87 anonim ***** válasza:
96%

Ez egy elmebeteg állat!

Azonnal meg kell szabadulnod tőle. Mire vársz? Hogy elvetélj miatta? Vagy hogy a 2 picire is kezet emeljen?



Azonnal indulj a kórházba, oda tudod magaddal vinni a 2 gyereket is. Látletetet vesznek rólad és meg is uh-oznak.


Indulj!

2012. okt. 6. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/87 A kérdező kommentje:

Nincs rajtam semmi sérülés, legalábbis nem vettem észre.

Sajnos nem tudok hová menni.

2012. okt. 6. 08:11
 5/87 anonim ***** válasza:
97%

Hát én nem aggódnék egy olyan emberért, aki megveri a terhes élettársát, gyerekei anyját...

Nem fogja senki azt mondani neked, hogy a babának nem lehet baja, mert nem vagyunk orvosok, nem látunk bele a pocakodba, meg kellene UH-ni legalább. Esetleg kihívhatod az ügyeletet.

2012. okt. 6. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/87 anonim ***** válasza:
97%
Oh, hát ha nem is akarsz menni, akkor mi a kérdés? Nem csak göcsökkel és vérzéssel lehet elvetélni (tapasztalat), és nem kell külső sérülés sem! De nem akarásnak nyögés a vége...
2012. okt. 6. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/87 anonim ***** válasza:
96%
Egy ilyen ember mellett egy masodpercig sem ulnek. Hagyd ott a fenebe!
2012. okt. 6. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/87 anonim ***** válasza:
97%

6-os !

Így van ahogy mondod!

És én az ilyen kijelentéseknél szoktam a fejemet a falba verni dühömben, hogy hogy lehetnek egyes nőtársaim ennyire alárendelt szerepben, ennyire döntésképtelenek, ennyire... ennyire.... áááá felesleges szópazarlás.


Soha nem tudtam ezt megérteni, hogy egy bántalmazás után mi az ami miatt mégsem akar lépni a nő???

Nem értem.


Mindig van másik megoldás. Mindig.


3-as voltam.

2012. okt. 6. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/87 anonim ***** válasza:
97%
menj orvoshoz, vidd magaddal a gyerkőcöket is. Az előző jól írta nem minden vetélés jár görccsel, vérzéssel én is tapasztaltam sajnos.
2012. okt. 6. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/87 anonim ***** válasza:
96%
De, lehet baja a babának! Ezt a kérdést különben felesleges volt feltenni, ugyanis változtatni úgysem akarsz, akkor mit írhatnánk? Még egy párszor majd jól meg ver, akár majd a gyerekeket is. Utána majd eldöntöd. Hány éves vagy? Egy ilyennek miért vállaltál még egy gyereket?
2012. okt. 6. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!