Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hatodik hetes terhes vagyok...

Hatodik hetes terhes vagyok és 5 perce elkezdtem vérezni. Elvetéltem, vagy mi ez? Nincs itthon a párom és iszonyúan félek. Hallottam, hogy néha picit vérezhetek, amikor meg kéne jönnie, de most egyáltalán nem ott tartok.

Figyelt kérdés
2009. júl. 30. 21:05
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%
AZONNAL MENJ ORVOSHOZ!!!
2009. júl. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem SOS orvoshoz kellene valahogyan menj, mert lehet, hogy Ő tud segíteni, ha baj van. Vagy legalább hívd fel telefonon (feltéve, ha megadta a mobilszámát), de az ügyeletre mindenképp menj be.

Ha máshogy nem, akkor taxival, de ne bagatelizáld el, nehogy késő legyen.

2009. júl. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%

rány a doki!ez nem vicc, lehet nincs semmi baj, de jobb ha lát doki.mert még ha nincs is baj, lagalábbmegnyugodhatsz, mert a stressz csak rosszabb, ha baj van meg lehet tudnak rjata még segíteni!

ne légy felelőtlen.Indulj el most!Majd irdd meg mi volt!

Szorítok!

2009. júl. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:

Holnap reggel tudok menni!

Ki van kapcsolva az orvos, és vidéken lakom, itt nincs ügyelet, vagy ha van is, semmit nem érek vele.

2009. júl. 30. 21:14
 5/34 A kérdező kommentje:
Nem féj semmim, csak vérzem. Próbálok nyugodt maradni.
2009. júl. 30. 21:15
 6/34 anonim ***** válasza:
100%

Menj be valahogy ügyeletre azonnal!!

Ez nem játék!

Én így voltam azonnal kórház lett.Baba pedig nem:((

2009. júl. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
és Te mennyire véreztél? nekem egy tisztasági betét elég volt, most egyenlőre nem vérzik.
2009. júl. 30. 21:35
 8/34 anonim ***** válasza:
100%
Indulj! Teljesen mindegy ki hogy vérzik, mindenkinél mást jelenthet. Ha nálad ez pont baj???? Utána hogy számolsz el magaddal?
2009. júl. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is jobb lenne dokihoz menni. Mondom ezt úgy, h anno én is véreztem (inkább barnáztam) az ötödik héten és most itt szuszog mellettem a kisfiam :) szóval ne rémülj meg -az tutira nem használ - és ahogy tudsz juss el dokihoz.M.
2009. júl. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
83%

Én is csak kicsit véreztem, aztán meg volt, hogy pár órán keresztül nem. én 2 napig nem mentem dokihoz, mert engem is megjhülyítettek, hogy nem kell ezt olyan komolyan venni. sajnos nem lett belőle baba:(

Menj inkább most!

L. 37+6

2009. júl. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!