Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon faj a fogam mit vehetek...

Nagyon faj a fogam mit vehetek be ra? Irjatok

Figyelt kérdés
27 hetes vagyok tegnap ota nagyon faj de nem tudok csak kedden elmenni orvoshoz.algopyrinem van csak,nem baj ha mar bevettem tegnap ota 3 szemet?holnap meg lehet?
2009. júl. 19. 13:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi baja a fogadnak.Lyukas?
2009. júl. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen vehetsz be holnap is. De 3-nál többet szerintem ne.

És menj minnél előbb orvoshoz.

-33 hetes km-

2009. júl. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hogy kibírd keddig, próbáld meg azt, hogy minél többet és sokáig alszol, mert azalett sem a fájdalomra koncentrálsz... már ha tudsz tőle aludni.. szgény:( és az is fontos, hogyha enyhül is a fájdalom, akkor is menj el fogorvoshoz, mert utána tuti újra berobban és még rosszabb lesz! (tapasztalat sajnos)
2009. júl. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Semmi baj. A panadol is jó. Lehet kapni gyógyszertárban homeopátiás fájdalomcsillapítót. Azzal biztos nem ártasz. Én azt szedtem (koronát csináltak), de ha nagyon fájt akkor bizony a panadolt bevettem. A legvégső ha pálinkás, vagy svéd-cseppes vattát teszel a fájó fogadra, és rajta hagyod amíg csak bírod.

Gyógyulgass!

2009. júl. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Algopyrint ne használj!!! Csak paracetamol készítményeket lehet terhesség és szoptatás alatt szedni. Azt sem szabad túlzásba vinni. Ilyen pl: Panadol. Én is bekapok egyet ha már nagyon fáj a fejem, vagy a fogam. Jobbulást.
2009. júl. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!