Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 27 hetesen mit vehetek be...

27 hetesen mit vehetek be fogfajasra? Algopyirn?

Figyelt kérdés
2009. júl. 18. 16:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Úgy tudom Algopirint nem szabad! Csak paracetamol származékokat. Én a panadolt használom ha muszáj. Azt lehet. De ne vidd tulzásba. Jobbulást!
2009. júl. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én csak panadolt vennék be. Azt sem nyelném le, csak a fájós fogamra tennék egy darabot, h helyileg hasson. (ha lyukas, akkor beletömném) Én így teszem ha fáj, és nekem bevált!
2009. júl. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nyugodtan beveheted a Panadolt. Azt lehet.
2009. júl. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
tudjatok nekem algopyrint irtak fel multkor a vese problemamra,azt miert nem lehet?most csak az van,nem tudok elmenni patikaba most
2009. júl. 18. 16:50
 5/9 anonim ***** válasza:

Nyugodtan beveheted, csak kúraszerűen és rendszeresen nem szabad alkalmazni, mint ahogyan terhesség alatt semmilyen gyógyszert. Anyósom gyógyszerész, semmi bajotok nem lesz tőle, neki elhiheted!

21 hetes

2009. júl. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nyugodtan vedd be az algopyrint, mert lehet szedni a második harmadban (nyilván nem mértéktelenül). Én az első babánál kellett szedjem kb 1 hétig napi 3-at, a 28. héten (nem fogam miatt). Semmi baja nem lett. Az utolsó harmadban is csak azért nem ajánlják, mert vérzékenységet okozhat, ha esetleg beimdul a szülés. Nem azt mondom, h kapkodd mértéktelenül a gyógyszert, de a szenvedés sokkal rosszabb a babának. Jobbulást!
2009. júl. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
a akicsim mit erezhet belöle?neki lehet rossz erzes?
2009. júl. 18. 17:03
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi? a fájdalom? Azt biztosan nem érzi!
2009. júl. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
bevettem egy algopyrint,istenem de jo,elmulik...köszönöm a segitseget.
2009. júl. 18. 17:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!