Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most ilyenkor mi van?

Most ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés
vasárnap kezdtem el a 36.hetem.Tegnap vizsgált a doki,zárt vagyok teljesen,mégis délután uh-on szivárgott a magzatvizem.Hazaküldtek mert nem folyt rendesen,itthon meg semmi nem jött a mai napig.
2012. júl. 3. 13:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szivárog a magzatvized és hazaküldtek???
2012. júl. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
igen pedig keményedtem is tegnap sokat ma elég jól vagyok néha keményedek csak.
2012. júl. 3. 13:29
 3/13 anonim ***** válasza:
Hát ez így durva. Melyik kórházba jársz?
2012. júl. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
kanizsai vagyok,sztk
2012. júl. 3. 13:30
 5/13 anonim ***** válasza:

Igaz 10 nap túlhordással de nekem a szülés magzatvízszivárgással indult, a dokim így kezdte, gyors zuhany és azonnal befelé:(:(


Nem értem hogy engedtek haza...

2012. júl. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Tudom, hülyét kérdezek, de tuti a magzatvíz volt? Mert ha igen, akkor komplett ... ott mindenki!
2012. júl. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
asztalon voltam,amikor görcsöltem és szóltam hogy meleget érzek,megnézték és ott mondták,hogy az.
2012. júl. 3. 13:35
 8/13 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem nem kellene annyiban hagyni! Mondjuk ha akkor szivárgott, most is kellene, valamely testhelyzetben, hisz lehet felül repedt meg a magzatburok! Semmilyen helyzetben nem szivárog? Hanyatt fekve, ülve előre dőlés közben?
2012. júl. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Szia! Én 2 évvel ezelőtt, amikor a kisfiamt vártam, akkor jártam hasonlóan. 37+5 hetes voltam, olyan volt mintha bepisiltem volna, de tutira nem. Bementünk kórházba, megvizsgáltak, közölték, hogy felső, hajszálnyi burokrepedés volt. Magzatvíz mennyisége normális. Több víz nem is jött. Hazaküldtek és 38+3 hetesen szültem.

Szóval van ilyen...

2012. júl. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
reggel még zárt voltam,holnap mennénk fürdeni,ti bele mernétek menni a vizbe?
2012. júl. 3. 13:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!