Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hét 5 naposan jók ezek a...

5 hét 5 naposan jók ezek a paraméterek?

Figyelt kérdés

20x18 mm-es petezsák, benne élő embryo, CRL: 6mm

Szívműködés látható, környezet eltérés nélkül.

5 hét 5 nap a menzesz első napjától számolva. Peteérés valószínűleg hamarabb volt, mint a ciklus közepe.

4 hetesen pedig 2,4 mm-es petezsák. Ezek így jó méretek a korhoz viszonyítva?



2012. jún. 15. 12:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Persze, már szívhang is van, szuper-a 4 heteshez képest pedig jelentős a gyarapodás!

Nyugodt boldog babavárást!

2012. jún. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Persze, hogy jó, nekem pont ezen a napon csak petezsák volt, szívhangot sem mutatott még, és a babát sem igazán látta a doki. Petezsák és szikhólyag- ha jól emlékszem- (remélem nem írtam hülyeséget) szóval nekem csak ennyi volt ennyi idősen. :)

(már két éves:)))

2012. jún. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Csak azt gondoltam esetleg nagyobb a pici babám. Például hogy megjött a menzeszem, de előtte 2 héttel eshettem teherbe. Viszont akkor az kb. 3-4 hét eltérés lenne a fogantatás között. Az pedig ultrahangon is feltűnt volna. Ez azért kizárt, mert meg is jött, és azért ritka terhesség alatt, és a méretek is ezt mutatják. Nem hiszek az ilyenekben, de egy jóslás szerint kisfiam lesz a fogantatás alapján. Köszönöm a jó kívánságokat! Hurrá, kisfiú...!!! Hasonló jókat kívánok én is mindenkinek!
2012. jún. 16. 08:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!