Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon gáz 15-16 évesen az,...

Nagyon gáz 15-16 évesen az, ha valakinek abortusza van?

Figyelt kérdés
annál mit csinálnak, ha pl egy lány ujjazás által lett terhes (rákerült a fiú ujjára a sperma) és a csajszi még szűz?
2008. ápr. 25. 18:24
1 2
 1/20 anonim válasza:
31%
huhh.ez nagyon gàz.
2008. ápr. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
76%
Hát ilyen fiatalon általában abortusz szokott lenni az ilyen "játék" vége. Az abortusz pedig gyakorlatilag azt jelenti, hogy csúnyán fogalmazzak, kikaparják a lány méhéből a babát,akkor is,ha még szűz. Láttam erről egy japán filmet,ahol a baba menekült a fogó elől...nagyon megrázó.Ráadásul ez akár meddőséget is okozhat,szóval nem játék.Természetesen szülői beleegyezés is kell hozzá.Már biztos ez a terhesség?Teszteltél?
2008. ápr. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Nem én vagyok terhes egy csak egy szimpla kérdés volt, hogy ha szűz még a lány akkor is csinálják-e ... de gondolom az szarabb.. mondjuk hallottam arról, h altatásban csinálják.
2008. ápr. 25. 18:50
 4/20 anonim ***** válasza:
53%
Ne irjatok ilyen szornyusegeket. Ha mar megesett a baj, inkabb segiteni kell. Mindenkeppen beszelj a szuleiddel, manapsag egyebkent leteznek masfajta terhessegmegszakitasi modszerek is, van pl. gyogyszeres, attol fugg, hany hetes a terhesseg. A gyogyszer hatasara magatol kilokodik a baba, ha meg nagyon pici, semmit sem fogsz erezni nemi gorcson kivul. Fel a fejjel, es ezek utan vedekezz. Nem minden terhessegmegszakitas jar meddove valassal, biztosan lehet meg gyereked.
2008. ápr. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Az elozo beiro vagyok, ha nem te vagy terhes, akkor nyilvan arra vonatkozik, aki ilyen cipoben jar.
2008. ápr. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
70%
Az ilyen gyógyszer Magyarországon még nem engedélyezett. Egyébként nem árt néha,ha nem csak azt hallják a kamaszok,h nem nagy dolog és semmi baj nem lehet belőle,mert ez nem így van.Anyum volt kórházban,amikor egy 14 éves lány volt a szobatársa,akinek abortuszt csináltak.Viháncolt össze-vissza, jöttek a haverok,szervezték a következő bulit és fel se fogta,mit csinált.Igenis tisztában kell lenniük vele,h ez igenis fontos és mindenképpen védekezni kell,ma már sok módszer van.
2008. ápr. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
37%

Szerintem ezt nagyon végig kell gondolni. Ha valaki egyszer terhes akár akarta akár nem, az abortusz gyilkosság! 6-7 hetesen már dobog a szíve!!

Én tuti nem vetetném el SOHA!!! Én már átéltem mi van ha nem lesz gyerekem gondolatot, de hála Istennek már a 32ik hétben járok. Pedig sosem volt abortuszom. Nos ha lett volna, meg is zakkantam volna az idő alatt amíg nem akart összejönni.

Szerintem GONDOLJA végig bárki is van ilyen helyzetben. És épp ezért még a feltételezést is!!

Az élet nem játék. Addig az míg nem fordul ellened...

Én azért kívánok egy aranyos gyönyörű gyermeket, természetesen akkor amikor itt az ideje, ha 16 évesen akkor akkor, ha később akkor pedig akkor!

2008. ápr. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
nem igazán lenne jó szerintem 15 évesen szülni.
2008. ápr. 25. 20:23
 9/20 anonim ***** válasza:
36%

Én annyira rettegtem a nemkívánt babától,hogy 18,5 éves koromig szinte nem is volt nemi életem.Utána is eleinte sokat paráztam,majd oldódott ez a para,de mindig védekeztem,mert tudtam,hogy nem játék az abortusz.

Aztán eltelt egy kis idő,és jött egy nemvárt baba.Komolyan elgondolkoztam az abortuszun,de akkor is zokogtam,amikor arra gondoltam,hogy meg kellene ölnöm,meg akkor is,amikor azon hogy maradjon életben.Nemsokára megszületik,de sosem felejtem el,amikor a védőnő azt mondta,hogy simán aláírta volna az abortuszos papíromat,hogy megcsináltassuk a férjemmel,akkor egy világ omlott össze bennem...h mondhat ilyet valaki?!Nemh annak örülne,hogy egyel több kismamája van...

Szerintem sem a legjobb dolog 15 évesen szülni,de nem kell teherbe esni.Vigyázni kell,és ha csak a legkisebb gyanuja is van annak hogy az ujjra került a sperma,akkor előbb kezet mosni és csak utána simogatni.Egy élet nem játék!

2008. ápr. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
En nem nyitnek vitat arrol, hogy mi az abortusz, gyilkossag-e vagy a nonek a sajat eleterol, testerol szolo dontes lehetosege. Azt viszont hiszem, hogy gyilkossagnak hivjak azt, amikor a lany terhes lesz, eltitkolja mindenki elott, titokban megszuli aztan megfojtja\szemetbe dobja a babajat. Azt hiszem akkor mar inkabb az abortusz.
2008. ápr. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!