Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tennél? Ha terhes lennél, és?

Mit tennél? Ha terhes lennél, és?

Figyelt kérdés

Férjnél vagyok, 29 éves. Van 2 gyerek: 10 és 1 évesek.

Jövőre mennék vissza dolgozni, már vártam, nincs birkatürelmem a babákhoz. Beszéltünk 3.-ról is, de majd, ha visszamentem, dolgozom kicsit, és újra azt érzem, hogy jó lenne már megint babázni, ez ha lenne, akkor 3-4 év múlva. Igazából sokszor érzem azt, hogy már jó lenne újra dolgozni, el is terveztem mindent. De ezt nem most akartam.

Erre ma pozitív lett a tesztem. A gumi szakadt ki egyszer, de teljesen, nem estem kétségbe, és úgy voltam vele, hogy nincs gond, mert úgyis a vége felé járok (azaz nemsokára megjön), újabban hónap elején jött meg, nem állt vissza hajszálpontosan szülés óta, csak úgy kb-re. Aztán előbb pozitív lett. Mit tennétek?


2012. máj. 9. 13:25
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
69%
Megtartanám és nagyon örülnék.
2012. máj. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
60%

Örülnééééééééééééééééééék:)

Gratulálok:D

micsoda boldogság:)

és te mit tennél?

2012. máj. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Ez nehéz kérdés. Úgy érzem, hogy ebben a kérdésben csak magadra (férjedre) hallgass, te/ti mit szeretnétek, ha úgy érzed nincs türelmed, most nem menne a dolog, akkor ennek megfelelően dönts, ha úgy érzed, hogy úgy is terveztetek 3.-at, ha most kell jönnie, hát jöjjön, akkor pedig ennek megfelelően hozd meg a döntésedet. Ne foglalkozz senkivel, amit jónak gondolsz, azt kell tenni.
2012. máj. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
92%

ha nem tervezted, és nem akarod nem kötelező megtartani..

persze ez nem tanács.

ahogy te érzed, itt úgyis mindenki azt fogja mondani hogy örülne és megtartaná, senki nem fogja veled közölni, hogy elvetetné..

2012. máj. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
78%

Nagyon boldogan várnám őt :)

Én is így voltam nemrég. Nekem egy kisfiam van, és szeptemberben megyek vissza dolgozni. Viszont pár hónapja tesztet kellett vennünk, mert azt hittem "becsúszott" egy kicsi, óvszer mellett. Férjem ideges lett mert anyagi okokból nekem mindenképp dolgoznom kellene, de én úgy voltam vele, ha most akar jönni a kistesó, akkor most jön, ugyanúgy várni és imádni fogom, mintha 4 év múlva jönne (ugyanis akkorra tervezzük :))

2012. máj. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Férjemnek még ne mondta, kb fél órája teszteltem, és vizsgázik, majd pénteken jön haza, majd akkor mondom, hadd vizsgázzon nyugodtan. Közben én is vizsgákra készülök. Igazából nem tudom elhinni. Valahogy olyan nyugodt vagyok, és mást nem is érzek.
2012. máj. 9. 13:38
 7/29 anonim ***** válasza:
82%
Én megtartanám, ha az anyagiak engedik. A baát bölcsibe is lehet adni, ha nagyon szeretnél visszamenni dolgozni. :) Döntsetek közösen, ne az itt válaszolók véleménye legyen a mérvadó. :) Sok sikert a döntéshez! Majd megírod, hogy hogyan döntöttetek?
2012. máj. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
78%
*"A babát bölcsibe..." Bocsi!
2012. máj. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindenhol lehet bölcsibe adni, van már kerület ahol kikötötték hogy két éven alul nem vesznek fel gyereket. Szóval ilyen tanácsokkal óvatosan. Mondjuk ez csak az államira vonatkozik, magánbölcsibe be lehet. De az tény, hogy nem tenném, kisbabát beadni. Ha valaki otthon lenni sem szeretne vele élete első időszakaiban, lehet hogy tényleg elgondolkodtató, megszülje-e..... de ez csak egy fiktív gondolatmenet volt, mert a kérdező nem írta hogy megszüli és beadja.

3.

2012. máj. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
bocs, nem 3., hanem 5.
2012. máj. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!