Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fiatal vagy fiatalnak látszó...

Fiatal vagy fiatalnak látszó kis mamik! Titeket is lenéznek?

Figyelt kérdés

Én 20 elmúltam, tudom, így is fiatal vagyok de kb 17 évesnek nézek ki pedig oda figyelek az öltözködésemre meg úgy a külsőmre alapból de rettentően idegesít amikor megyek a buszon és látom az emberek szemében a megvetést... Legszívesebben magamra írnám hogy már nagykorú vagyok. A dokim is megkérdezte egyszer hogy ugye elmúltam már 18?

Titeket nem idegesít az ilyen?

25hkm


2012. máj. 3. 15:53
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
71%
Kétnaponta olvasok ilyen kérdést, és mindenkit idegesít a válaszok alapján. Engem meg nem :) Én mindig örülök, ha fiatalnak néznek (az is vagyok) de akkor is, a legtöbb nő a fél életét adná, ha fiatalabbnak néznék, mint amennyi. Pedig már 27 vagyok, de nemrégiben 17-nek tippeltek egy összejövetelen, na az már durva volt, de csak felnevettem, hogy egy tízest ajándékba kaptam mínuszba, és hogy már fiam is van :))
2012. máj. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Igen, én is olyan válaszokra számítok hogy örüljek neki mert hogy később majd tök jó lesz. Ha nem lennék várandós nem is érdekelne (eddig sem érdekelt) csak nem tudom miért kell lenézni egy fiatal kismamát. Meg sem fordul a fejükben hogy esetleg van olyan körülményem mint egy 30as nőnek. Van saját lakás, autó, munkahely mégis az van hogy ilyen fiatalon szülni.. Ja, és ráadásul tervezett baba volt, szóval még csak azt sem mondhatnák hogy na! biztos becsúszott...
2012. máj. 3. 16:00
 3/23 anonim ***** válasza:
69%
A mai világban ritka, hogy egy 20 éves lánynak legyen lakása, autója, jó munkája, presztízse, hogy családot alapítson, mert a legtöbb nő ezt azért (vagy legalább ezeknek a felét) megvárja. Ezért néznek sandán az emberek és hiszik, hogy besikerült, mert napjainkban egy épphogy felnőtt lánynak általában nincs meg mindene a családalapításhoz...vagy arra gondolnak, hogy pasi biztos legalább 40 és eltartja majd a lányt, babástól. Ez van, még csak haragudni sem lehet emiatt az emberekre, mert valóban elgondolkodtató, hogy egy húszéves lánynak hogy lehet biztos háttere. (a biztos háttér alatt nem a gazdag férjet értem, hanem munkaviszonyt, hogy ne a 25 ezer gyesre szüljön, végzettséget, ilyesmit, magyarul ha ne adj'Isten egyedül marad, akkor is megálljon a lábán)
2012. máj. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
75%
Én ugyanígy voltam. Az járt a fejembe, amikor rám néztek dülledt szemekkel, hogy biztos azt gondolja: "biztos nem tudja ki az apja, jaj ilyen fiatalon szülni.. biztos nincs semmije.." Igazából a mai világba inkább 30 felé tolódik a szülési "korhatár".. mármint akkor szülnek mostmár legtöbben. Ez lehet az oka, hogy megbámulják a fiatal kismamákat. Mondjuk lehet, hogy nem csak a fiatalokat bámulják ám meg :) Én is -akaratom ellenére- megnézek egy szép kismamát, kezemben a gyerkőccel. Én mondjuk a lenézés helyett mosolygok, és örülök, hogy más is átélheti ezeket az örömöket amiket én. Szép babavárást!! :) És tessék letojni a lenéző tekinteteket! ;)
2012. máj. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
71%

Csak részben válasz a kérdésedre, de elmesélem: 18 voltam,amikor a hugom született. Egyik nap sétáltam vele az utcán babakocsival, amikor hallottam, hogy mögöttem a feleség mondja a férjének: "Szerinted férje is van, vagy csak szült egy gyereket???" Szóval, igen lenéztek, pedig nem is az én gyerekem volt...

Azóta 28 vagyok, fél éves a fiam, én is fiatalnak látszom, kb 20-22-nek, és bizony sokszor láttam fura pillantásokat, amikor terhes voltam. De nem zavart, nem érdekelt.

Ne is foglalkozz velük, jó egészséget és boldog babavárást Neked! :)

2012. máj. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
81%

Nekem ezek a kérdések egy kicsit mindig dicsekvés szagúak!:))) De 20évesen engem is mindig "gyereknek" néztek.


A legdurvább az volt mikor 25éves korom előtt rendszeresen elkérték az igazolványomat ha cigit vettem! Akkor azt cikinek találtam,és idegesített.

Érdekes mert 21évesen szültem,de ezért senki nem nézett le! Az igaz hogy aki nem ismert a húgomnak nézte a lányomat.:)


Mit nem adnék érte ha most is fiatalabbnak néznének,a sok baj,gond,megtette a magáét. Mint testileg,mint lelkileg öregebb vagyok a koromnál. És most mindig eltalálják,vagy felé "licitálnak".:(((

2012. máj. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
71%
Az előttem író teljesen leírta a gondolataimat kis tesó nélkül:)))mert ez nekem nincs:)
2012. máj. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
81%
Szia, én szültem 22 évesen, és 18-nak sem néztek, de soha nem vettem észre a rosszalló tekinteteket.Szerintem csak beképzeled magadnak.Mindenki kedvesen nézett rám, igaz én is sokat mosolyogtam, pedig nem volt biztos hátterem, még egyetemre jártunk a férjemmel.Nem hinném,hogy valaki is lenézett ,de én amúgy sem eszem ezen magam, hogy ismere
2012. máj. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
81%
kiegészítés:tehát hogy ismeretlenek mit gondolnak rólam, te se foglalkozz vele
2012. máj. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Jajj, ne értse félre senki, eszem ágában sincs ezzel dicsekedni! Sőt! Egyébként én is dohányoztam a terhességem előtt és rendszerint elkérték a személyimet.. az mondjuk még elfogadható, nem is idegesített annyira. De mondjuk amikor bemegyek egy áruházba, nekem azért jól esne ha nem úgy állnának hozzám mint egy kislányhoz. Mindig olyan hangsúlyt sikerül megütnie az eladónak ami nekem egyáltalán nem szimpatikus...
2012. máj. 3. 16:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!