Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor Éreztetek először hogy...

Mikor Éreztetek először hogy megmozdult a babatok? Mit Éreztetek? Milyen érzés?

Figyelt kérdés

2012. máj. 3. 13:31
 1/8 anonim ***** válasza:

Első baba a 15 héten éreztem három határozott rúgást, persze rendszeresen a 18 hét óta érzem. Nálam nem voltak pukkanások meg pillangók.

28hkm

2012. máj. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

szia!


én 20 hetes vagyok 1. babaával én csak mintha buborékolna a hasam ezt érzem a férjem szerint csak a belem....lehet hogy igaza van

2012. máj. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
egész pontosan 13+5 hétnél. nekem olyan izomrángás szerű volt, egész lent
2012. máj. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én az első babámat várom, a 15. héten éreztem a mozgolódást, a buborékozást, kb a 18. héten jött az összetéveszthetetlen rúgás.

25hkm

2012. máj. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

15 hetesen éreztem buborékokat (mivel ilyen előtte soha nem volt, ezért tudtam hogy nem a beleim).

18 hetesen kaptam az első igazi kis rúgást.

2012. máj. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem is először olyan kis izomrángás volt, majd mintha kapargatná belülről. Most meg már néha majd kirúgja az oldalam. Nem tudom pontosan mikor volt először kb 17-18 hetesen.Most 22 hetes vagyok.
2012. máj. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
18 hetesen éreztem először.Elég határozottan kinyomta magát.Buborékokat én nem éreztem.
2012. máj. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem pár órája mozdult meg először de most is rugdalózik mert ettem egy almát az elöbb :D eddig is éreztem valamiket de inkább bélmozgás volt ez viszont most tuti biztos :) 20hkm
2012. máj. 4. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!