Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A kecskeméti Dr. Nemes Andrásr...

A kecskeméti Dr. Nemes Andrásról milyen véleményetek van?

Figyelt kérdés
2009. jún. 19. 10:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szia, én tavaly voltam nála, szerintem nagyon rendes ember, sokan mondjuk mogorvának tartják, de én meg voltam vele elégedve. Ja, 4d-s uh-n voltunk nála, és nagyon szép képet kaptunk tőle! Én ajánlani tudom Őt!
2009. jún. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
62%

Én sajnos először bejelentkeztem hozzá, és csak azután olvastam el róla a véleményeket. Úgy voltam engem nem érdeket, a húgom is nála született 26éve. Jó szakember.

DE

Én nagyon ki vagyok akadva. 1db 3d-s képet kaptam (bár szuper minőségű), + cd a vizsgálat anyagáról 15.000-ért. Az egész vizsgálat 2d (,mint a korházban) 4d-s 1 másodpercnyi nem volt!!!

Zokogva jöttem ki, mert rám hozta a szívinfartust, hogy a babábmnak baja van.

2009. jún. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
62%
Sajnos ez a 4d nem egy nagy só nála! Hála legalább rám a frászt nem hozzta! A modorával sem voltam kibékülve! Nekem nem volt szímpatikus!!!!!!!!
2009. júl. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
64%

Az uh-val kapcsolatban szeretnék egy pár szót:

Az ultrahangnál nem az a lényeg hogy mit kapsz, hanem hogy MIT LÁT a doki. Ki a francot érdekel a többi? A lényeg hogy egészséges legyen a kisbabád, és ha bármit is lát amit nem szabadna, igen is ki kell vizsgálni, ha szívbajt hoz rád, ha nem.

Az első gyermekemnek fejlődési rendellenessége volt, amit nem vettek észre, és csak a 21-ik héten derült ki. Meg kellett szülnöm, és meghalt a fiam. Értitek? És miért? Mert mezei szar uh-val kóklerek nézték. Nem vették észre. Sorry.....ennyivel el volt intézve.

Nemes Andrásnál ebben az évben 55.000 Ft-ot hagytam + benzinköltség, mert ismét babát várok. Nem vagyok gazdag, de erre ha éhen is kell halljak telni fog. Azért mert nem látod 4D-ben, az egész berendezése teljesen más a többitől, totál profi. Sajnos megértem már egy-két ultrahangot, és bátran mondom ilyen gépe csak Tankónak van a kórházban. Nagyon jó szakember,van olyan jó mint Tankó. Mindkettőnek van kivetnivaló a modorával,de amíg mint szakember elsőrangúak,addig ne ez legyen a mérvadó.

Sokan mondanak rosszat róla. Inkább a stílusáról.Amúgy nagy agy. Velem sem volt valami kedves, de le kell ezeket pörgetni magunkról, mert nem ez a lényeg, hanem a szaktudása.


Tessék, nyugodtan le lehet pontozni a többieknek.


Üdv:

26 hetes

2009. júl. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
49%

Szia,én 2 éve voltam Nála. Azzal kezdődött,hogy elég messziről mentünk,és azt mondták,ha bármi miatt késik a rendelés,szólnak telefonon. Ez nem történt meg,és 2 órát vártunk. Aztán kérdezés nélkül megmondta,hogy fiunk lesz. És ha nem akartuk volna tudni? Amikor a 4d-s képet szerettük volna megkapni,azt mondta,nem érdemes kinyomtatni,mert ennél sokkal szebb 20 hetes babák vannak. Dvd-t végül kértünk,és otthon nyomtattunk ki magunknak képet belőle. Mikor pedig a férjem megkérdezte, akkor minden rendben van-e a babával,azt kérdezte,mi az hogy minden,és mi az,hogy rendben. Még 2 hónap múlva is kialakulhat valami rendellenesség a babánál,amit ő most nem lát. Szóval,lehet,hogy profi szakember,de a modora pocsék!Én már akkor eldöntöttem, legközelebb nem Hozzá megyek. Nekem az otthoni orvosom sem egy pátyolgatós doki,de nem hozza rám a szívbajt! De Neked kell eldönteni,számít-e a modora.


11 hetes kismama

2009. júl. 23. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Hát az tény, hogy a szaktudás nagyon fontos, és a legfontosabb, de azért nem csodálom, ha Kismamák ki vannak bukva az orvosuk modorán. Szerintem az is igenis fontos, nem csak a szaktudás. Azért nem mindegy, hogy 9 hónapon keresztül egy mogorva alaknak fizetek a magánrendelésen és a szülés után, vagy egy olyannak, aki emberséges, kedves.

Én nem ismerem a Nemest, így bocsi, hogy nem lesz konkrét válaszom, csak látom, hogy itt többen ki vannak akadva a modorán.

Ha még nem választottál, akkor én ajánlanám a dr. Szabó László főorvost!!!! Profi a szakmában, vakon megbízom benne! És mellette emberséges, kedves, minden kérdésre válaszol és azt imádom benne, hogy mindig megnyugtat!!!! Már ahogy leül Veled szembe és elkezd beszélni az megnyugtatja az embert!!!

Szerintem nagyon fontos, hogy egy orvos és Kismamája között kialakuljon egy jó és bizalmi kapcsolat, és ne csak 1 legyél neki a több százból, ezerből...

Én ezt érzem a Szabónál, és nagyon szeretem!

2009. júl. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat.Az igazság,hogy nekem is olyanokat mondott,hogy hazafelé végig sírtam,majd felhívtam a dokimat és elmondtam neki mi volt.Erre elmesélte,hogy csak neki havi 3 kismamája van aki így jár ezzel az orvossal és ne izguljak szerinte minden oké,de úgyis aktuális a következő Uh és akkor megnézi elég fejlett-e a baba.Szerinte minden rendben,azóta is voltam Uh-n ott sem mondtak semmi rosszat.2-3 hétig még a 4 d-s képre sem bírtam ránézni úgy rettegtem attól amit mondott.Már nem gondolok rá csak várom,hogy kinek lesz igaza.Remélem nem neki és egészséges babánk fog születni. 34 hetes pocakos
2009. júl. 30. 12:24
 8/15 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem is egy borzalmas orvos.Egy orvos minimum udvarias legyen, de belőle még ez is hiányzik.Én nagyon utálom a "nyalós" embereket, de ez már a másik véglet.Állandóan a fogamzásgátló szedése a vesszőparipája, és ha nem tud valamit, kitér a válasz elől, vagy visszakérdez.Egy szakmájába beleunt nyegle, beképzelt ember, akinek mintha az lenne a célja, hogy megkeserítse mások napjait.
2009. aug. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%

A készülék a szuper, amit kezel, de ezt gondolom, bárki megtanulja, tehát a szakértelem MAGAS SZINTJE itt több, mint kérdéses.

Még jó, hogy tudja kezelni, nem tudom, ettől mi a fenének ájulnak el?

2009. okt. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
13%
a héten hallottam egy ismerőstől, hogy pár éve ez a doki majdnem hagyta elvérezni a kismamát szülés után. Két másik doki vette át tőle, és adtak a kismamának vért. felelőtlen!!!
2009. okt. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!