Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sopronban szülö kismamák. Mit...

Agika0219 kérdése:

Sopronban szülö kismamák. Mit szoltók hozzá h nem lehet fogadni dokit márc 15 után?

Figyelt kérdés

csak engem zavar?egyrészt megértem..de másrészt..nem azért járok 1 dokihoz terhesgondozásra hogy 1 vad idegennél megszüljek..ennyi erővel terhesgondozásra is az ügyeleteshez kéne járni...

érdekelne a ti véleményetek is erről..


2012. febr. 18. 22:21
 1/5 anonim ***** válasza:
nem olvastam a cikket, csak hallottam róla, neten már kerestem eredménytelenül.Én különben nem hiszem el, hogy ez így lesz a valóságban...Remélem nagyon, én is magándokihoz járok.
2012. febr. 19. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ki rendeli el? a vezetés vagy Tiboldi? amúgy szerintem lesz az a pénz...
2012. febr. 19. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem akarok senkit elkeseríteni, de tegnap megjelent a cikk a Kisalföldben, hogy március 15-től nem lehet megfogadni az orvost!

Nem tartom túl jó ötletnek! Júliusban fogok szülni, 6 éve egy dokihoz járok, akivel meg vagyok elégedve, minden hónapban megyek a magánrendelésére is, ultrahangra, és terhesgondozásra is! Nekem fontos lett vna hogy olyan embernél szülhessek, aki végig kísérte a terhességemet! Van pár orvos, akinél nem szülnék :S

2012. febr. 19. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

hát igen...ezzel én is igyvagyok h 1-2 dokinál nem szülnék..

Am állitolag a dokik szavazták meg..

2012. febr. 19. 08:54
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen én is olvatam a cikket! Elvileg arra hivatkoztak, h fáradtak, meg van családjuk! ezt is megértem, de szerintem az a pénz, amit mi kismamák kifizetünk a fogadott orvosnak, az azért nem olyan rossz! Én is szeretnék pár óra alatt 50.000-et keresni!
2012. febr. 19. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!