Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinél szültök/szültetek...

Kinél szültök/szültetek mostanában a Sote 2-ön?

Figyelt kérdés
Pár szóban írnátok az orvosról?
2009. máj. 12. 18:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia !

Én 31 hetes vagyok, és a Sote II-n fogok szülni. Én egyelőre még csak szülésznőt választottam (Zsoldosné Eta), de az orvosom Dr. Gidai János. Vele még nem beszéltem meg a dolgokat, de nekem a szülésznő fontosabb, mint az orvos.

2009. máj. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia én holnap töltöm a 35. hetet.

Timmermann doktornál fogok szülni. Emberileg és szakmailag is a toppon van, a fél várost hozzá küldtem már! :)

A magánjára járok tavaly május óta. A terhesgondozása 6ezer.

Barátnőm, aki 37 hetes, ő kérdezte meg, van-e fix tarifája szülésnél. Én túl nyúl vagyok ilyemsikhez :) Azt mondta, amennyit az ember tud, és gondol, annyit adjunk, és különben se ezért csinálja.

Én az eddigiek alapján azt mondom, hogy az "íratlan szabályos" terhesgondozás ára x10 pénzt (nála 60ezer) bőven megérdemli, ha megtehetném, simán adnám a dupláját is.


Szülésznőt én nem fogadok, legalábbis eddig még úgy gondolom. Velem anyukám lesz bent, nem a férjem, azt gondolom, így jó lesz nekem az ügyeletes szülésznő.

2009. máj. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Én még gondolkozom a szülésznő választáson... Novemberben fogok szülni!
2009. máj. 12. 21:48
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia! Én szeptember végére várom a babát, szintén a SOTE 2-es klinikán szeretnénk majd szülni, Bánhidy Ferencnél. Magánrendelésére járok, nagyon kedves, úgy tudom, szakmailag is topon van. A szülésznőn gondolkodom, talán kéne fogadott, hiszen ő csinálja az oroszlánrészét majd, nem mindegy, hogy ki segít a nagy napon. Ha esetleg tudsz/tudtok megbízható, kedves, türelmes szülésznőt ajánlani, nagyon megköszönném!

Jó egészséget, boldog babavárást!

2009. máj. 13. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!