Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fogyás, de miért? Más is járt...

Fogyás, de miért? Más is járt így. (29 hetes)

Figyelt kérdés
Eszem rendesen, nem diétázom,nem koplalok.Most vagyok 29 hetes és az utóbbi 3-4 hét alatt egy dekát nem sikerült felszednem, sőt....A terhességet fogyással kezdtem,de aztán a 26.hétig sikerült 1,5 kg-ot hízni, onnantól viszont megállt, most pedig megy vissza.Eddig a babával minden oké , de akkor is aggódom, ez mégse normális nem???4 hete voltam kontrollon, most megyek a héten megint,de félek hogy azt fogja hinni, hogy nem eszem és kockáztatom a babám egészségét.Vagy más is volt így, hogy evett és mégse hízott????
2011. nov. 21. 20:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen kell hiznod, emiatt ne aggódj, föként ha a teherbeesés elött volt már súlyfelesleged. Ugyanis a baba ezt is fel tudja használni, lényeg, hogy ö rendesen fejlödjön, és az orvos észrevenné, ha neki hiányozna valami a növekedéshez.

Ismerek több olyan nöt is, aki a terhesség alatt nem hizott, volt aki még fogyott is, mert eleve túlsúllyal indult.


Ha normálisan eszel, meg változatosan is, akkor semmi okod idegeskedni.

2011. nov. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én 20. hétig semmit nem híztam, sőt le is ment pár kiló a rosszullétek miatt. Aztán a 27. hétig nagyon megindultam, bár tényleg egész nap csak ettem, a kiinduló kilótól számítva rámjött még 6kg. Aztán abbamaradt a hízás, azóta eltelt négy hét és egy kiló jött fel a 4 hét alatt. Mondjuk nem is tudok annyit enni, gondolom nyomja a méhem a gyomromat. 31hkm
2011. nov. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nálam ez volt. A 20. hétig semmit nem híztam, akkor jött fel 2 kg, aztán az utolsó 2 hónapban 1-1 kg. Ezzel a plussz 4-gyel mentem szülni, -6-tal jöttem haza, a babám 4330 gramm volt és eszméletlenül dundi. :) Minden kaját magára szedett, nekem semmit nem hagyott. :) Nyugi, nem lesz baj, örülj neki, hogy ilyen típus vagy! Én most várom a 2. babámat, terhesvitamint most is csak a 16. hétig szedtem. Tökéletes a vérképem, eszem rendesen, és a 25. héten 1,5 kg plussznál járok.

Ne legyen lelkifurdalásod, elvégre nem fogyózol, nem koplalsz. A többinek örülj! :)

2011. nov. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!