Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mostanában elég gyakran...

Mostanában elég gyakran keményedik a hasam. Ilyenkor ti pihentek?

Figyelt kérdés
Szedem a Magne B6-ot, de sajnos nem sok időm van pihenni, mert költözés előtt állunk és még a babának sem vettünk szinte semmit.26 hetes kismama
2009. máj. 6. 19:14
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem is sokat keményedett a hasam, volt hogy az egész kő kemény volt, menni is alig birtam:( A magne B6 nekem nem használt, napi 2*2-t szedtem. A páromnak a gyógyszertárba a Magnerotot ajánlották, és az bevált! Ebből is 2*2-t szedek, de a panaszaim elmúltak:) Nemtudom másnak hogy használ, nekem bevált!

25 hetes kismami.

2009. máj. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen! ilyenkor mindig le kell feküdni ,legalábbis ülni,mert a tested így jelez,hogy "ácsi"!!
2009. máj. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ilyenkor feküdni illene.... Nagyon sok ilyen kérdés volt már, neked is csak azt tudom mondani hogy szólj a dokidnak!

Nekem 33 hetesen is gyógyszer+fekvés lett emiatt!

A babaholmik ráérnek!

2009. máj. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia! Én is ezzel a problémával küszködök, és semmi sem segít. Én már szedtem magnerotot, magne b6-ot, pihenek is, és majdnem egyre rosszabb a helyzet. Én sem vásároltam még a babának semmit, és ráadásul nekem a jövő hónapban lesz az esküvőm. Vagyis lenne, mert ha így maradok, ha semmi nem használ, akkor nem fogok ott bulizni. Nekem már derékfájással is társul a dolog. Vissza kéne mennem a dokihoz, két hét múlva, de lehet, hogy hamarabbra hozom a dolgot. Pihenést próbáld meg, én is azt teszem, bár rohadt unalmas, néha ülni sem bírok, nemhogy feküdni. Mást én sem tudok tanácsolni.

23hetes kismama

2009. máj. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Megpróbálok többet pihenni.
2009. máj. 6. 19:58
 6/6 anonim ***** válasza:
A magneb6 őszintén szólva sz....t sem ér szerintemNekem is a magnerot segitett,jóval több benne a magnézium mint a magneb6-ban.Ezenkivül esténként napi 1dl jó minőségű vörösbort kellett innom.Nekem segitett,persze pihi mellette kell.
2009. máj. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!