Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit csináljak, hogy ne feszülj...

Mit csináljak, hogy ne feszüljön ennyire az alhasam, hogy ne keményedjek? Szedek magnéziumot, napi 4 szemet, de nem használ.

Figyelt kérdés
Ha sétálok, pár perc után bekeményedem. A derekam is fájdogál pár napja. 24 hetes vagyok, normális ez ilyenkor?
2009. máj. 6. 13:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Pihenj sokat!

Sajnos nekem is elég korán kezdődtek a keményedések, végül a 30. héttől a doki fekvésre "ítélt" + nekem a méhszájam is nyilni kezdett.

Mindenképp szólj róla a dokinak, szedd a magne B6-ot, pihenj és csak annyit sétálj, mozogj, amennyi még jólesik!

2009. máj. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem 24 hetesen keményedéssel feküdnöm kellett!! Nem normális.

Ha fekvés mellett sem múlik, akkor nagy eséllyel kaphatsz gyógyszert is rá.

2009. máj. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Menj orvoshoz, mondd el neki ezeket. Korai még a keményedés szerintem. Nekem ennél kevesebbért is felírtak másik magnéziumot (bár én veszélyeztetett vagyok) és azt is mondta a doki, ha nem szűnik, 3 nap kórház, infúzió, hogy bentmaradjon a baba.

Nem megijeszteni akarlak, de vedd komolyan. És pihenj, vízszintesen (!), nem félig ülve!

Mi ezek után 3x1 mg-citrit mellett így a 36.héten még mindig egyben vagyunk :-)

2009. máj. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is volt ilyen 2 hetesen. A magne B6ról át kellett térnem a Magnesii Citricire ami sokkal jobb.Először 3*2 kellett szednem.Már csak 3*1 et és tök jó mert nem keményedek.De amúgy természetes 23-24 héttől már lesznek keményedések! 25+4
2009. máj. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!