Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire hinnéd el, hogy...

Mennyire hinnéd el, hogy kislány ezek után?

Figyelt kérdés

röviden próbálom. családunkban csak, csak fiúk vannak, nekünk is van már egy 3 éves kisfiúnk. Tegnap voltam a II. Nőin genetikai UH-n, nagyon rendes dokit fogtam ki, a gép nagyon profi volt, ujjacskákat számoltunk, tényleg minden látszott.

Kértem az elején a dokit, hogy mutassa meg hol a kuki, mert én tutira tudom, hogy fiú, mert nekünk csak az lehet. erre mondja a doki, hogy akkor nehéz lesz otthon ezt kimagyaráznom, mert itt bizony nincs kuki, és iccelődött, hogy ne keseredjek el, minden családba kell egy kakukktojás.:)negyed órát nézte, nagyon alaposan, csak észrevette volna közben a kukit, nem?? még a végén elejtett egy ilyet, hogy szép, egészséges a babám, minden rendben, hacsak a nemével kapcsolatban nincs problémám. mondom dehogyis, sőt, mi örülnénk nagyon a kislánynak.:)

annyira nehezen hiszem el ennyi fiú után, hogy ne nézzetek hülyének, de kértem időpontot 4D-re, jövőhétre, mert egyszerűen nem tudom felfogni, talán ha ott megerősítik.


2011. aug. 26. 14:20
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hihető.De a 4d s uh-n már szerintem 100%-ra meg tudják mondani.Szerintem az uh-s doki látott már pár baba nemi szervet.persze van,hogy tévednek,de ritka.
2011. aug. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
nem törvényszerű hogy csak fiatok lehet :) amúgy csak akkor biztos ha már megszületett :D ha a 4D után is lány akkor valószínűleg az lesz nyugi.
2011. aug. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

persze tudom, hogy lehet kislány is, csak elhinni nem tudom, hogy az.:))))

minden esetre 1 hét múlva megyek 4D-re, ha addigra nem nő ki a kukaca, elhiszem.

2011. aug. 26. 14:38
 4/21 anonim ***** válasza:
51%

Szia nekem a 13 héttől mondták,hogy kisfiú majd 18 hétnél egyértelműen láttuk a kukit:)

Isemrősőm nem volt ilyen szerencsés,végig lányt mondtak neki,volt 4d is meg magándokinál is szült,és a szülés után gratuláltak az egészséges kisfiúhoz(csak fiúk vannak ott is,és már minden rózsaszin volt ,tele voltak csaj cuccokkal)......Szóval én is azt mondom majd szülés után hiszem el teljesen :)

2011. aug. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Akkor csak én vagyok "megáldva" ?

A párom családjában,apai ágon csak egy nemű gyerekek születtek-az egyiknek csak fiai,a másiknak csak lányai,apósnak csak fiai (egy ikerterhesség 7. hónapjában halva születtek a fiúk).Az unoka tesóknál vegyesen vannak,tehát Ők megtörték az sort. Mi viszont eddig 2 lányt nevelünk,és csak a remény marad,hogy ezúttal fiúcska lenne,mert a dokinak nevezett valaki- no komment!- a 18 hetes uh-n nagyon gyorsan,mondta meg a nemét,ráadásul olyan régi az uh,hogy látni rajta alig lehet valamit,képet nem kaptam,így még találgatni sem tudunk.Szerintem csak rávágta hogy lány. Na,de pár hét és kiderül!


Ha a doki megnézte rendesen,és nem csak "sitty-sutty" -ahogy nálam,akkor biztos kislány lesz!


Boldog babavárást és egészséges kisbabát!!


Üdv:2gyerkőcös,37hkm

2011. aug. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Szia. Nálunk mindenki lány! Most várom a családban a 4. unokát, és van egy sejtésem hogy ő is lány lesz! :D Persze azért keresünk fiú nevet is, de kicsi esélyt látok rá hogy legyen kukacos is a családban! Testvéreimmel 3 vagyunk lányok, unokatesóm 2 lány, párom unokatesói szintén 3 lány! Mi ilyen lányos familía vagyunk!

6hetes kismama

2011. aug. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

na mostmár nagyon kiváncsi lettem csajok!!!!:)

pénteken mindenképp megírom, hogy kislány e.

egyébként a doki nagyon-nagyon alapos volt, az Uh is nagyon jó, tényleg minden kis ujja látszott, azért remélem, hogy egy kukit ennyi idő alatt csak kiszúrt volna, főleg, hogy nem bújkált a drágám. de egyértelműen meg nem mondta, hogy na az ott a nuni, csak, hogy nem fiú.:))))

2011. aug. 26. 16:37
 8/21 anonim ***** válasza:

Ami családunkban is minden kisbaba fiu! :)

Most várom a 3.bébit, még nem tudjuk mi- de szerintem ő is fiu- valahogy el sem tudom képzelni, hogy ennyi fiu közt egy lány is legyen...

Nemsokára kiderül! :)

Hátha nálunk is lesz egy kakukktojás?? És nálatok is!!!!

2011. aug. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Akkor csajok,szorítsunk egymásnak!! :-)


üdv:a 2lányos 37hkm.

2011. aug. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Most voltam 4d-n. Előtte egy héttel genetikai uh-n. Utóbbin, azt mondta az orvos, hogy 95%, hogy lány. Nem is gondolkoztunk fiú neveken, kitaláltuk és eldöntöttük, hogy Ramóna lesz. Aha, persze... :) Egy héttel később a 4d-n. Határozottan láttuk a kukiját. :) Tehát elméletileg egy hét alatt kinőtt neki. (Vicc volt :)) Nagyon meglepődtünk, de így is jó. :) Asszem az a biztos mikor már megszületett. :)

(22hkm)

2011. szept. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!