Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4D GENESIS-ről tapasztalatokat...

4D GENESIS-ről tapasztalatokat írnátok?

Figyelt kérdés
Mennyi ideig vizsgálnak?Rendesek-e?Mit tartalmaz az ár?
2009. márc. 26. 22:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az ár tartalmaz egy fényképet és dvd-t.Mi külön kértunk egy cd-t is amin csak a képek voltak,nem volt drága azthiszem 1000ft,de már nem emlékszem pontosan.Engem kb.45 percig ultrahangozott,kaptam csokit is,mert a babám aludt.Szerintem nagyon aranyosak voltak
2009. márc. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szia! Mi kedden voltunk a 4D-Genesis-nél babamozin. Nagyon aranyos volt a szonográfus, egy órát küzdött a pöttömmel, hogy jó felvételt tudjon csinálni. Pont akkor ásított egy nagyot a kis rosszcsont amikor elkezdtük a felvételt, és onnan már csak aludni szeretett volna. Kaptam csokit, colát, cukrot, mindent, de semmi nem hozta lázba. De a végére igazán klassz képek sikeredtek. 10.500 Ft a felvétel, amit megkapsz dvd-re írva + egy kinyomtatott fotó. Ha az összes elkészített fotót is szeretnéd megkapni az + 1.500 Ft cd-re írva. Mi így 12.000 Ft-ot fizettünk, de a következőnél, ha visszük a dvd-t és a cd-t, már csak a 10.500 Ft lesz. Hétvégén is lehet hozzájuk menni, és elég pár nappal korábban bejelentkezni.
2009. márc. 27. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Valaki megírná hogy ez pontosan hol van? Pesten? Kecskeméti vagyok, és arra gondoltam, inkább felmegyünk Pestre, mert itt nem nagy a választék, és hát van már rossz tapasztalatom...
2009. márc. 27. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

4D-GENESIS KFT.

1026 Budapest, Lotz Károly u. 14.


Tel.: 06 1 392 7050

Mobil: 06 30 228 4444


www.4dgenesis.hu

2009. márc. 27. 09:07
 5/11 anonim ***** válasza:
Köszönöm! Nagyon aranyos vagy! Megnéztem, és azt hiszem oda megyünk:) Nagyon tettszik:)
2009. márc. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Engem is érdekel a hely, mennyivel előtte kell bejelentkezni?
2009. márc. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szia. Én ma voltam és nagyon kedves volt a szonográfus hölgy, nagyon nagy élmény volt, mindent mutatott, mindent mondott, nyugodtan kérdezhettünk, nagyon jó volt! Én csak ajánlani tudom! :)
2009. márc. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
hány hetes vagy?Meddig vizsgáltak?Szép képek lettek?
2009. márc. 28. 18:44
 9/11 anonim ***** válasza:

Szia. Nagyon jó képek lettek (30 db a cd-n), megvizsgált, lemért mindent, és nagyon kedves volt. 12 hetes 3 napos vagyok, és 12 hetes 5 naposnak felel meg a baba! :) Sőt azt is mondta hogy kislány! Szerencsére széttette a lábát, így láthattuk, igaz ott volt a köldökzsinór a lába között, de így is mutatta hogy nem zacsi van hanem három pici "hurka" azaz a kis nunija :) és még azt is mondta hogy abból is látja hogy a lányok medencéje már ilyenkor szélesebb mint a fiúké, és az arcocska vonásai is nagyon lányosak. Hát kíváncsi leszek. De sok-sok év tapasztalata mondatja vele, mikor megkérdeztem mennyire biztos, azt mondta hogy eddig összesen 3szor tévedett. Így elég biztos.

És sokan mondják hogy ilyenkor még nem érdemes elmenni, hát nem értek egyet, ilyenkor is nagyon nagy élmény, és hogy alaposan lemért mindent, megvizsgált mindent megnyugtató volt. 1 órán át vizsgált. :)


Remélem tudtam segíteni. :)

2009. márc. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Szia!Köszönöm szépen a választ!Mi is oda fogunk menni.Tényleg csak jót hallani a 4D genesisről.Engem meggyőztél!


Boldog babavárást!

2009. márc. 29. 08:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!