Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen orvos Dr. Keresztúri...

Milyen orvos Dr. Keresztúri Attila szegedi szülész-nőgyógyász?

Figyelt kérdés

Ő az egyik esélyes, akit orvosomnak választanék, de tartok tőle, hogy elvárja a havi magánrendeléses viziteket esetleges panasztól függetlenül.

17 hetesen


2008. febr. 19. 11:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia a tesóm a két csemetéjét nála szülte.Az egyik faros szülés volt és pikk-pakk kinnt volt a baba.Azt is mondta a tesóm hogy nagyon jó doki csak már egészen magas beosztása van ezért nem olcsó nála szülni.szerintem biztos menni kell hozzá havonta de egyébként is kell menni a dokihoz havonta egyszer.
2008. febr. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Én most állok gyerekvállalás előtt, és nem vagyok egyeszerű eset :( Mindent elmagyaráz, hogy milyen vizsgálatot miért érdemes megcsinálni. Jónak tűnik. Én igazán nem tudom, hogy kerültem a magánrendelésére, de csak jókat hallottam én is róla. A magánrendelése pedig más orvosok magánrendeléséhez képest nem sokkal több.
2008. febr. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nagyon lelkiismeretes.Nálam szabin volt és mégis bejött anélkül hogy pénz kért volna érte.Elfogad, de nem kér.Én 6 hetes vizsgálaton adtam neki, miután elköszöntünk, mégis udvarias volt mint mindig.Nem hív sűrűn vizsgálatra csak amikor kell.Precíz és kedves.Ha minden doki ilyen lenne nem itt tartanánk!
2008. ápr. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
én 1999-ben szültem nála,soha nem kért pénzt nem hívogatott a magánrendelőjébe.ha adtam elfogadta,és mégis a mai napig rámköszön ha utcán összetalálkozunk.én csak jót tudok róla mondani,pedig nem volt egy egyszerű eset a szülésem!
2008. júl. 15. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szia! Én hozzá járok és nagyon korrekt orvos. Nekem is őt ajánlották és mindenkitől csak jókat hallok róla. Pont ma beszéltem egy másik kismamival, aki nála szült. Nem ő volt a fogadott orvosa, de mégis úgy alakult nála szült. Csak jókat mondott. Igen, havonta meg kell nála jelenni a magánrendelésén, de szerintem bármelyik másik orvosnál is, ha magánrendelésre jársz ha nem. Havonta érdemes ha lát orvos. Olyankor megvizsgál, megkérdezik van-e panaszom esetleg bármilyen kérdésem.

A döntés a tiéd.


28 hetes kismama

2009. jan. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!