Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt már úgy valaki hogy a...

Volt már úgy valaki hogy a nemvárt menses napján negatív lett a tesztje és később kiderült hogy mégis terhes?

Figyelt kérdés
Ma van a nemvárt menses első napja és csináltam tesztet de negatív lett.Még mindig nem jött meg és idegesít mert nekem általában hamarabb szokott megjönni.Írjatok ha valaki hasonlóan volt és mégis babás volt ami később derült ki.
2011. máj. 16. 14:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Igen, mindkétszer. Az időpont után 1-2 héttel már pozitívat mutatott, előtte nem.
2011. máj. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
A nemvárt napján és az azt követő napon egyértelmű negatív, a harmadik napon pozitív.
2011. máj. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Akkor reményt adtatok.Remélem nálam is így van.
2011. máj. 16. 14:38
 4/15 anonim ***** válasza:
Az elsőnél a nem várt utáni 10, napon lett először pozitív, a másodiknál már nem siettem, úgy fájt a derekam, hogy tudtam, ez ismét babás jel, vártam 1 hetet, aztán teszteltem, pozitívat.
2011. máj. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nekem is 1 hete majd leszakad a derekam,érzékenyebb a mellem,szurkálást érzek néha és párszor volt meg fog jönni érzés és gyakran pisilek.
2011. máj. 16. 14:49
 6/15 anonim ***** válasza:

A fiammal a nemvárt napján nagyon erős pozitívam lett. Hurrá:)

Előtte nap már éreztem, hogy babánk lesz.

Na a lányunkkal csak azt éreztem, hogy valami nem stimmel, 2hete naponta teszteltem, se két csík se menzi, és még csak az érzés se jött, hogy bébi van.

2hét után nagyon halvány lett a tesztem. Állítólag később fogant, viszont 23naposra rövidültek a ciklusaim a szülés után, ki érti ezt? A lényeg, hogy azóta gyönyörű 4hónapos kis berregő.

2011. máj. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nekem is van 2 fiam (8éves és 1 éves),de nem nagyon emlékszem már sajnos hogy mikor csináltam tesztet akkor.Arra emlékszem hogy a nemvárt után és akkor is halvány volt.De nem tudom hogy mennyivel a nemvárt után.Megkeresem már a tavalyi naptárt de szerintem kidobtam.5 hetes voltam amikor az uh is kimutatta.Ha nem jön meg akkor ezen a héten ki kellene mutatni szerintem mert 16.-án volt és 27-28 naposak a ciklusaim.1.-én és 3.-án voltunk együtt.A peteérésem körül.Mennyi esélyem lehet ugyan hogy terhes vagyok és megszakítással voltunk együtt?
2011. máj. 16. 15:25
 8/15 anonim ***** válasza:

Nemvárt utáni 11. napon lett egy halvány tesztem.

Már 8 hetes a kislányom. :D

2011. máj. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Most vettem a netről 10-es érzékenységű tesztet.Holnap reggel megcsinálom mert azt mondta az eladó hogy tutti ki kell mutatnia.Az a papírcsík fajta.Még mindig nem jött meg.Szurkoljatok kérlek!Egyfolytában azt érzem mintha lenne valami a méhemben, és nem vagyok felpuffadva csak ha eszem.Érzékeny a mellem is ami nem szokott nekem mensi előtt.Semmi folyásom.
2011. máj. 16. 17:06
 10/15 A kérdező kommentje:
Pár napja apró szurkálásokat érzek néha vagy a hascsikaráshoz hasonlót.Ez lehet terhességi jel?
2011. máj. 16. 17:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!