Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A mensesem késik, de úgy...

A mensesem késik, de úgy érzem megakar jönni, a nadrágom szorít, a melleim oldalt fájnak, néha hányingerem van, sokszor kell pisilnem, a hüvelyem néha nyilall! Ezek lehetnek e terhességi jelek? Vagy csak bebeszélem magamnak?

Figyelt kérdés
A hasam úgy (vagy hasonlóan)fáj mint amikor megakar jönni a vérzésem.Van amikor előjön a fájdalom van amikor elmúlik.Ja és fehérfolyásom is van.
2009. márc. 5. 19:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Késés esetén nagyobb valószínűség már a teszt is választ ad.
2009. márc. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez mind lehet premensis és terhességi tünet is,nekem is így volt,ugyanúgy éreztem,mint mielőtt megjön,de késett és a 3. napon pozitívat teszteltem.Mióta késik?
2009. márc. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem van esélye annak,hogy te kismama vagy!Gratula!Én tesztelnék azért egyet,hogy biztos legyek!

Szorítok!

6 hetes kismama(3 hós ksilány anyukája)

2009. márc. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Tesztelj és írd meg! Drukkolok!!!
2009. márc. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A késésem még elég fiatal csak 2napos,nem merek még tesztet csinálni.Félek a csalódástól,bár lehet hogy kéne mert emelős fizikai munkát végzek és márv 5 éve volt egy vetélésem.Köszönöm hogy válaszoltál.
2009. márc. 5. 20:08
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pontosan ezek a tünetek megvoltak. Mintha én írtam volna. És én sem mertem bízni benne, mert előtt én már túl sokat csalódtam. Férjem bíztatott, hogy vegyünk tesztet, ő szinte biztos volt benne, hogy sikerült és majdnem engedtem is, hogy belém magyarázza. És az vagyok!!! Már 32 hetes terhes!

Nagyon drukkolok neked és bíztatlak, hogy vegyél egy tesztet és végezd el!!

Minden jót kívánok!

2009. márc. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Hu, mint én... Nekem 1 hete van mindjárt megjön érzésem, hol erősebben, hol minimálisan, ma már nagyon émelyegtem reggel és rosszul is lettem. Ma vagyok a 25. napon, 34 naposak a ciklusaim. Ja és semmi folyásom nincsen, viszont a teszt tegnap du. (a nemvárt napján) negatív lett. Előtte való nap reggel (33. napon) szintén negatív lett a tesztem. Türelmetlen vagyok. Minden tünetem megvan, csak a negatív teszt szól ellene.
2009. márc. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
35. napon vagyok, nem a 25-en. :)
2009. márc. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ma reggel teszteltem és negatívat mutatott,de a tünetek megvannak még és nem jött még meg.Lehetek még terhes?
2009. márc. 6. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!