Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamáknak lehet sminktetoválni?

Kismamáknak lehet sminktetoválni?

Figyelt kérdés
Aszemöldökömet szeretném. 18 hetes kismami.
2008. febr. 6. 10:21
 1/8 anonim ***** válasza:
16%
Ez pont most marha fontos...
2008. febr. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
19%

Kedves első válaszoló! Azért nem kellene mindjárt elítélni valakit ezért.... :(

Szerintem lehet, de azért kérdezz rá a dokidtól.

2008. febr. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
En ugy tudom hogy ilyenkor mar erzi a baba a kismama fajdalmait...hat nem tudom hogy megeri-e...
2008. febr. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Az első válaszolónak: azért mert valaki terhes, nem kell egyből elhagynia magát.

A sminktetoválásról pedig, mivel a bőr rétegébe kerül a festékanyag, én azt javasolnám, ne tetováltass, csak majd ha megszülsz, mivel allergiás tünetek léphetnek fel.

2008. febr. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Kedves első válaszolo!Azért kérdeztem,mert kihullott a fél szemöldököm!
2008. febr. 6. 11:14
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én az első válaszoló vagyok.

Nem tudtam, ne haragudj, de én akkor sem tenném. Van szemceruza, majd utána kitetoválod.

Azzal egyetértek, hogy egy kismama ne hagyja el magát. Ápolt lehetek természetesen is.

2008. febr. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
75%
Szia! Én szemöldökceruzát használok, a végén nagyon ritkás a szemöldököm, és egészen természetes, csak macera minden reggel. De szerintem semmi baja nem lesz a babának attól, ha tetováltatod a szemöldöködet. Ha fáj, hát az nem vészes, más fájdalmat is érezhetsz, pl. ha gyantáztatsz, elvágod az ujjad. Szóval szeritem nem lenne baj.
2008. febr. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A párom tetoválo és szigoruan tilos terheseket tetoválni,ez a sminktetoválásra is igaz,tulajdonképp ugyanaz a kettö csak másfajta festéket használnak,ill.nem "ütik be"mélyre a festéket vagy a tüt.nem szabad mert az is egy erös stressz hatás ami káros a magzatnak!
2008. febr. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!