Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor tudtátok meg a baba nemét?

Mikor tudtátok meg a baba nemét?

Figyelt kérdés

Ma vagyok 25 hetes terhes és még nem tudjuk a baba nemét. Most voltam a dokinál és azt mondta, hogy inkább nem mond semmit, mert ha meg mégse az akkor csak a baj van. Hozzáteszem, hogy annyira nem is szuper a gépe a magánrendelésen, de azért mindig alaposan megvizsgálja.

Az ismerősök meg idegesítenek, mert macerálnak, hogy ilyen idősen már tudni kellene. Ti hogy vagytok/voltatok ezzel?


2011. márc. 9. 18:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
A kislányomnál akkor tudtuk meg ,hogy mi lett mikor megszületett.Addig nem mutatta meg magát.A kisfiamnál viszont a 19 héten mondta a doktor,hogy valoszinű kisfiú.Mikor mentem a 4d uh-ra már elötte egy héttel beszéltem neki arról,hogy hová megyünk.És szeretné anya ha megmutatná neki mi van a lába között.És megmutatta még fényképet is tudott róla késziteni a doki.
2011. márc. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Közvetlen születéskor. Nem mutatta magát addig.
2011. márc. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Akkor ez ugye nem olyan hihetetlen, hogy nem mutatja magát? Mert a család és az ismerősök egyszerűen nem hiszik el, hogy nem látszik.

Akarunk menni majd 4d-re mi is.

2011. márc. 9. 18:18
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a 16. héten mondta, hogy valószínűleg lány. Aztán minden alkalommal ugyanezt elmondta. És tényleg az lett! :-)
2011. márc. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nem látszik, pedig mi annyira kíváncsiak voltunk, és mégsem tudtuk meg. Tényleg van ilyen, a rokonok nézzenek utána, ha nem hiszik :D
2011. márc. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Akkor jó, mert lassan már kezdem én rosszul érezni magam emiatt. Pedig természetesen mi is szeretnénk tudni a nemét, csak eddig ez nem alakult úgy.
2011. márc. 9. 18:22
 7/18 anonim ***** válasza:

20-21. héten tudtuk meg, addig azzal győzködött minket a doki, hogy még korai tippelgetni. Igaza is volt, mert az ismeretségi körünkben sok mindenkinek félrenézték...

szerintem az a biztos, ha az UH képen nemcsak a kuki látszik (mert az lehet a köldökzsinórtól kezdve egy árnyék is), hanem a zacsi is.

2011. márc. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
22 HETES UH KISLÁNY ÉS AZ IS LETT!jó géppel jó orvos függő....
2011. márc. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
61%
Nekünk 11 hetesen megmondta a doki.:)
2011. márc. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Első lányomat nem tudtuk meg, pedig 4D uh-n is voltunk, egyszerűen mindig úgy feküdt, hogy nem derült ki róla, ő szülőszobás meglepetés lett.

Második lányom mutogatta magát, ha kellett, ha nem, őt már a 16.héten tudtuk.

2011. márc. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!