Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magne B6 terhesség alatt?

Magne B6 terhesség alatt?

Figyelt kérdés
28 hetes terhes vagyok és esténként már eléggé keményedik a hasam, nem minden este de gyakran. Múlt héten voltam az orvosomnál, de persze ezt elfelejtettem megkérdezni,hogy szedhetnék e magnéziumot....szerintetek? Vagy hívjam fel előtte? Azt gondolom, hogy ezzel rosszat nem tehetek, mit gondoltok? Ja, ha számít akkor ez a második gyerek, van egy 2 évesem, aki után szaladok egész nap....talán nem véletlen a sok keményedés.
2011. febr. 26. 23:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én ajánlanám is ha sokat keményedik a hasad.Nekem is sokat kem. és kórházba utaltak magnézium infúzióra,az volt ám az erős adag:),szóval nyugodtan szedheted.

Kezd el mihamarabb és ha legközelebb mész az orvosodhoz akkor mond el neki.

2011. febr. 27. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is szedd!
2011. febr. 27. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szedjed!Nekem nem csak a háziorvos,hanem a nőgyógyász is ajánlotta!
2011. febr. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szedjed nyugodtan, csak jót tesz, ilyenkor ajánlott is!

Nekem is a dokim javasolta, eleinte 3*1 volt az adag, a végére már 3*2 lett.

2011. febr. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én a 36. hétig szedtem az egész terhesség alatt.nem lesz tőle bajod.
2011. febr. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Én is szedtem,nekem a nőgyógyászom ajánlotta. Először napi 3*1 aztán pedig napi 3*2 szemet kellett szednem, de csak a 36.-k hétig aztán abba kell hagyni mert annyira el lazulnak az izmok, hogy nem lesz tolófájásod.
2011. febr. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Egy párszor begörcsölt a hasam, ezért a dokim kimondottan ajánlotta a Magne B6-ot. Még most is szedem. És azóta semmi görcsölés...:)

24 hetes

2011. febr. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szia!29hetes vagyok,és a terhességem elejétől szedem a Magnerot vitamint,napi 1-szer,és szerencsére a hasam nem keményedik.
2011. febr. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!