Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől fáj a hasam alja?

Mitől fáj a hasam alja?

Figyelt kérdés
27 hetes terhes vagyok és kb 3-4 napja fáj a hasam alsó része. Nem görcsöl, inkább olyan, mintha izomlázam lenne. Nem folyamatosan fáj, csak ha fekvő helyzetből felülök, vagy ülő helyzetből felállok. Max fél perc az egész. Ha járkálok akkor sem fáj. Legrosszabb felállni. Ilyenkor úgy érzem, mintha egész nap tornáztam volna és le akarna szakadni a hasam. Ez a baba súlya miatt lehet? Esetleg nyom valamit belül? Nem keményedik, nem feszül és nem is vérzek. Szegek magnéziumot és vitaminokat is.
2011. febr. 25. 10:56
 1/3 A kérdező kommentje:
*Szedek magnéziumot és vitaminokat is.
2011. febr. 25. 10:57
 2/3 anonim ***** válasza:
Szinte az egész terhességem alatt rengeteget görcsölt a hasam alja, sokszor belenyilallt, és azt mondta a dokim mindig meg a védőnők is, hogy azért fáj, mert tágul a méh a baba növekedése miatt.Én is szedtem magne b6-ot, meg vasat, de akkor is fájt.
2011. febr. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Nekem eddig nem volt ilyen gondom. Remélem majd elmúlik.
2011. febr. 25. 13:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!