Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vannak itt tinimamik?

Vannak itt tinimamik?

Figyelt kérdés
Én nem vagyok terhes de kíváncsi vagyok, hogy itt vannak-e.név/kor/megtartjátok?
2011. febr. 22. 14:12
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
86%
18 éves vagyok, még sulis 28 hetes terhes. Megtartottam, nagyon abortusz ellenes vagyok.
2011. febr. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
86%
Van egy ismerősöm 17évesen esett teherbe,iskolába járt végig,nyáron a nyári szünetben megszült,és szeptembertől ujra ment iskolába. A babára a nagymama vigyázott amíg iskolában volt az anyuka!
2011. febr. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 A kérdező kommentje:

Énis nagyon abortusz ellenes vagyok bár még mindig inkábba az mint, hogy kályhába dodják a picit, meg bedodják a pottyantósba és még sorolhatnám...


Gartulálok neked a picihez :)

Én 16 éves vagyok. Velem az a baj, hogy a korom ellenére idősebbnek érzem magam. Gyereket szeretnék párommal csakhát nemtudom, hogy miből és hol...sokan megszólnak ezért mert nem tiltakoznék a gyerek ellen de hát ez vagyok én.

2011. febr. 22. 15:37
 4/48 anonim ***** válasza:
100%

Én nem érzem "tininek" magam, 19 éves vagyok, és 32hetes, viszont mikor szülni megyek már 20 leszek! :-)

16 évesen én biztos nem vállaltam volna babát, inkább élveztem azokat a dolgokat, amiket akkor lehetett csinálni. Néha még inkább lennék 14-15 éves, sőt, fiatalabb... Már most irigylem a babámat, hogy milyen jó lesz neki! :-)

2011. febr. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 A kérdező kommentje:
Azalatt mit értesz, hogy amit 16 évesen csinálni? Bulik vagy mire gondolsz?
2011. febr. 22. 17:00
 6/48 anonim ***** válasza:
84%
Szia! Hát 16 évesen inkább még játékbaba mint igazi miután még te is gyerek vagy gyereknek gyereket? én 20 éves vagyok 21 leszek mire meglessz a babám van lakásom amit saját magam vettem állásom és a párommal együtt úgy döntöttünk miután mindenféle juttatásban(Tgyás, Gyed, Gyes)-t kapok majd ezért vállaltuk be a gyereket de az hogy 16 évesen gyereket akaj tudod mekkora felelősség?és hatalmas kiadás minden hónapban belegondoltál ki finanszírozná?én sem vagyok túl idős de nem is vagyok 16 gondold csak végig pelenka havi minimum 8-10 ezer ruhák neki mert folyton nő ha kapsz is majd a babalátogatás során akkor is kell venned popsikrém fürdető ha valamire allergiás ha esetleg nem lessz tejed akkor tápszer. Ezt nagyon végig kell gondolni nem szabad belemenni úgy ha nincs rá kereted vagy elvárnád a szüleidtől hogy finanszírozzák a te gyereked?menny bulizni élj és a gyerek ráér majd 4-5 év mulva amikor saját erődből mindent meg tudsz neki adni!Üdv
2011. febr. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 A kérdező kommentje:
Tisztába vagyok minden költséggel.Hétvégente dolgoznék.Ami nem nagy összeg de mindet félreraknám. Sok kicsi sokra megy.Iskolába ezt az évet befejezném. Valószínűleg online folytatnám a tanulást. Párom dolgozna amiből megélhetnénk.Bulizni nem szoktam, tehát erről nem kéne lemondanom áldozatként.
2011. febr. 22. 17:24
 8/48 anonim ***** válasza:
100%
sziasztok! 20 évesen lettem terhes már nem számítok tinimaminak, de azért megszólnak, hogy milyen fiatal vagyok ehhez, már 31 hetes a kicsifiú, sose tudtam volna el vetetni, így mellette fejezem be a fősulit 21/L
2011. febr. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 A kérdező kommentje:
Szia. Nem értem miért szólnak meg. Annyira nem értem azokat akik pl 30 fölött vállalnak gyereket. Nem tudom ők nem akarják megérni azt, hogy felnőjjön az a gyerek?? Neked viszont mindenesetre gratulálok a picihez. Remélem nyugodt baba lesz és nem lesz sok gondod :)
2011. febr. 22. 17:39
 10/48 anonim ***** válasza:
94%
Ez szép és jó gondolat de akkor érdeklődj elöször tudtad hogy a gyere egy éves koráig nem dolgozhatsz?és a párod keresetéből nem tudtok igazán kijönni főleg ha ő is 16 és mi van ha elveszti az állását?szerintem még várj vele pár évet amúgy szakma nélkül nem sokra mész nekem nem szakmám van de érettségim megvan és legalább nem 8 iskolám van hogy nézzen majd fel rád a gyerek?van egy anyukám nagyon aranyos kedves felnevelt (ha feltud) de nincs neki állása mert nem tud 8 iskolájával elhelyezkedni de ő mindent megpróbál amúgy az hogy online tanulsz az jó magadat fejleszted de attól még mindenhova kell papír ha elmész okjsra oda pénz kell.pénz kell mindenre nem hiszem hogy 16 évesen pont ilyeneken kéne gondolkodnon ha meg esetleg el is tudnál majd menni dolgozni amikor a gyerek elmúlt 1 éves akkor sem dolgozhatsz rendesen mert heti 30 órát dolgozhatsz ami nem elég semmire.Anyukádék mit szólnak hozzá??? beszéltél már velük erről?de szerintem ők sem díjaznák az ötleted mennyi idős a barátod?
2011. febr. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!