Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van valami "népi megfigyelés",...

Van valami "népi megfigyelés", hogy mikor lesz kislány vagy kisfiú a baba?

Figyelt kérdés
9+3 hetes pocis vagyok, de nagyon furdalja az oldalam a kíváncsiság :)
2009. febr. 5. 09:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ha csúcsos a hasad fiú, ha gömbölyű,akkor lány :))) - engem legalábbis mindenki ezzel fárasztott,kevés sikerrel. ja,meg a másik: aranygyűrűt kell a csuklód felett egy láncon lógatni és ha körözni kezd akkor csajszi,ha jobbra-balra leng ki,akkor meg fiú - ez se jött be nálunk
2009. febr. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

nekem csúcsos hasam volt, fiú lett.

Az 1. válaszoló az ingázásról írt, ami úgy van: fogod az aranyláncod és egy arany karikagyűrűt (elvileg fontos hogy a saját legyen és arany!, nekem már többször is jósoltak és bejött!) és a csuklód fölé tartva megkérdezed az ingát hogy milyen nemű lesz a gyereked.

HA ELŐRE_HÁTRA mozog akkor fiú (nekem is igy volt és az is lett!) ha köröz akkor lány.

Jó szórakozás :)

2009. febr. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Népi megfigyelés sok van, de nem nagyon válnak be. Viszont: a fiúk gyorsabbak, de kevesebb ideig élnek, mint a lányok, mármint spermakorban. Tehát ha minden nap szeretkezel, akkor jó eséllyel a peteéréskor már ott tülekednek a lányok, hogy bejussanak. Ha ritkábban, akkor a lányokat lehagyják a fiúk, persze csak akkor, ha a peteéréskor volt szeretkezés. Mi naponta többször is együtt voltunk a párommal, kislányunk lett. :-)) Szóval csak próbálj visszaemlékezni, nálatok hogy volt. Hátha megsejtheted.:-))

Ja, unokatesóm esküszik rá, hogy a lányos anyukák rókáznak állandóan. Nála bejött, nálam is, de szerintem nem lehet általánosítani.

Akárhogy is, nagyon boldog babavárást!

2009. febr. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!


Én megcsináltam ezt az ingás dolgot amit itt olvastam. Nem hagyott nyugodni. És képzeljétek el nekem azt mondta amit már vagy 6X mondtak uh-n szóval tuti,h. kislány! Komolyan! Végig szaladt rajtam a hideg. Nem annyira hiszek ezekben tényleg csak a kíváncsiság vezérelt és bejött! Pedig nem erőltettem esküszöm sőt direkt fiúra gondoltam.

Azt is megkérdeztem mikor fog születni (feb.11.re vagyok kiírva de a doki szerint csak huszonvalahanyadikán fogok szülni).

Közben megnéztem egy "ingás" oldalt is itt a neten,h. hogy kell ezt csinálni.

Kérdezem: "20-a előtt?" várok...összevissza libeg, kérdezem: "20-a után?" megint összevissza libeg...kérdezem "20.-án?" és erre azt mondta IGEN.

Húúú lányok ez besz@rás! Na, kíváncsi leszek.

Bocs az OFF-ért! De ezt el kellett mondanom!

2009. febr. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Az inga nekem is bejött annó. Fiút jósolt és az lett. A hasam formája alapján mindenki lányt mondott. mert inkább szélesedett, mint előre nőtt volna. Ez nem jött be. Hallottam valamit az AFP értékről is, hogy x-y érték között fiú a-b érték között lány (már nem emlékszem mennyi, de itt olvastam), nekem az is bejött, sőt a kínai fogantatási naptár is. Bár ezek szerintem csak szórakozásra valók, de érdekes.

Nagyon boldog babavárást:)

2009. febr. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
2. válaszoló vagyok és örülök, hogy aki kipróbálta az ingát, az most örürül :) :)
2009. febr. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem gömbölyű volt, és kisfiam lett... :) :) :)
2009. febr. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem azt mondták ha az édességet kívánod lány lesz! :-))
2009. febr. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Azt is hallottam,ha megszépül az arcod,kislányod lesz.
2009. febr. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok fortélyt, kipróbálok ill. figyelek mindent.

Pusza

2009. febr. 5. 14:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!