Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor ajánlott abortusz után...

Mikor ajánlott abortusz után sexelni?

Figyelt kérdés
Lehet töle bajom ha nem várom meg a hat hetet?
2009. jan. 24. 01:33
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
Lehet, elfertözödhetsz
2009. jan. 24. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Valszeg nem viccből mondták...
2009. jan. 24. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Mi az 5.-ik héten szexeltünk először.De nálam nem volt se fájdalom,se vérzés.ha ti nem várjátk meg a 6 hetet,és fájdalmat,és vérzést tapasztalsz,akkor a szervezeted még nincs kész arra hogy együtt legyetek,és igy tényleg fertőzésnek leszel kitéve.Remélem nem lesz iylen gondod. Sok sikert.
2009. jan. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
37%
.......pfff nekem nem lenne hozzá kedvem soha többet....aki megöleti a magzatát az ne is akarjon sexelni...
2009. jan. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
62%

Kedves 13:56-os!

Miért ítélkezel?

Honnan tudod,hogy ő miért tette?

Hát nem tudhatod!

Nem lehetsz ennyire sötét,hogy ítélkezel mások felett!

Még te is belejuthatsz ebbe a sorsba,sajna....

2009. jan. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Csak a véleményemet mondtam el...mindenki itélkezik mások felett....ez hozzá tartozik az emberi léthez....én sose vetettném el a gyerekem, kivéve persze ha olyan baja lenne...de akkor sztem nem járna pár hét mulva sem a sexen az eszem....
2009. jan. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

16 éves létemre én is elvetetném. Lehet hogy 30 évvel ezelött ennyi idősen már anyukák voltak a lányok, de az 30 évvel ezelött volt.

Teljesen véletlenül is becsusszanhat egy baba.

Kérdezőnek: Szerintem jobban jársz ha megvárod a 6 hetet. :)

2009. jan. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!