Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek meglehet a dokival...

Szerintetek meglehet a dokival beszélni hogy az utolsó hétre fektessen be?

Figyelt kérdés

Fogadott dokim van Pesten.Van már egy fiam akinél nem fektetett be,mert a szüleimhez föltudtunk menni,de most összevesztünk és nemsokára szülök.Jobban mondva dec. 31.-ére várjuk a babát.Félek hogy nem érnénk be és amilyen peches vagyok még az utak is rosszak lennének hogy a mentő sem tudna úgy haladni mint kéne.Erre a variációra gondoltunk a férjemmel,persze ha nem jön hamarabb a baba,mert akkor így is úgy is valahogy meg kell oldani,de ha lenne rá lehetőség inkább biztonságban tudnám le a dolgot.

Szerintetek?


2010. dec. 2. 15:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem kevés az esélye, hogy 30 perc alatt megszülj. Így amikor megérzed az első komolyabb fájásokat, még akkor is óráid vannak, ráérsz kocsiba ülni és bemenni a kórházba.

Persze tudom, van aki rapid szül percek alatt, de azért ez nem gyakori.

2010. dec. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy meg lehet! Ha addig nem lesz meg, akkor kérheted, hogy 1-2 nappal előtte fektessen be. Főleg azért, mert szilveszterkor elég zűrös a közlekedés. Kedves második, persze, hogy nem "rapid" szülnek a nők, de ha valamelyik utat lezárják, vagy a mentő nem ér oda időben és valami komplikáció adódik, akkor mit csinál az anya? Szerintem felelősségteljes gondolkodásra vall, ha így dönt. Boldog babavárást és könnyű szülést!
2010. dec. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

75 km.-re lakunk a kórháztól.Eléggé félek hogy mi van ha....

Több válasz is jött de törölték?Mert a második hozzászóló azt írta:kedves második ........

Nem tudom milyen válasz jöhetett még,de én szeretem a biztonságot,és hát amilyen idő van most is hááát remélem akkor csak jobb lesz.

Minden jót Nektek!!

2010. dec. 2. 22:40
 4/4 anonim ***** válasza:
Beszéld meg a dokival. Én februárba szültem, szülés előtt 1 héttel keményedtem nagyon, be is mentünk a kórházba, nagy görbéket mutatott. Azt mondta a dokim, ha gondolom, akkor meradhatok, de én nem maradtam, mert kb.30 km-re vagyunk a kórháztól. De ha messzebb laknánk, akkor nem engedett volna haza. Beszéld meg vele, de ne feküdj be 1 héttel hamarabb. Ha én akkor bentmaradok, akkor 1 hetet aszalódtam volna bent, mire megszültem. Elég ha a szilveszter előtt 1-2 nappal mész be.
2010. dec. 3. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!