Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Abortusz után mikor javasolt...

Abortusz után mikor javasolt a szexuális élet?

Figyelt kérdés
Már kicsit kezd hiányozni...
2009. jan. 15. 11:39
 1/6 anonim ***** válasza:
2009. jan. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia, már leírtam korábban is egy kérdésnél, leírom most is. 12. héten voltam kaparáson decemberben, elhalt a picim. Nekem azt mondta a doki, hogy, ha minden rendben van, és nincs komplikáció, akkor már két hét után lehet óvatosan szexelni, de kizárólag mosdás után, és csakis gumival. MI nem kedveljük az óvszert, így inkább kivártuk az első menzit, de ha nagyon rá vagy kattanva (mint ahogy én is voltam) a szexre és a párodra, akkor használd kicsit a fantáziádat. Mi már két héttel a beavatkozás után is voltunk együtt párszor, igaz, csak orálisan és análisan, a hüvelyhez hozzá sem értünk a negyedik hét végéig. Ja, és mindkettőnknek volt orgazmusa:)
2009. jan. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%
Bármilyen nőgyógyászati műtét után (császármetszés, méheltávolítás, abortusz, egészségügyi kaparás, elhalt terhesség műszeres befejezése, stb stb.) valamint normál hüvelyi szülés után 6 hetet kell várni a szexuális élettel főleg fertőzésveszély, egyéb károsodás elkerülése miatt.
2009. jan. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
84%
Elolvastam ami a belinkelt résznél van. Elég különbözőek a válaszok... 6 hetet kell várni azért, mert ugyebár a méhszájat kitágították és nagy a fertőzésveszély. A kádfürdővel meg stranddal pedig emlékeim szerint 2 hónapot kell, szintén ugyanabból okból kifolyólag.
2009. jan. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
52%
6 hét
2009. jan. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
51%
6 het,doki tanacsara;de nekem 6 het utan is erzekeny volt es nem tudtam ugy elvezni.(11. heten csinaltak,meghalt a babank)
2009. jan. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!