Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 48 éves vagyok és 6 hetes...

Csepreginé Mária kérdése:

48 éves vagyok és 6 hetes terhes, még nem döntöttem el mit teszek. Van 2 felnőtt gyermekem és egy unokám. Ennyi idősen is fízetni kell az abortuszért ha mégis emellet döntünk a férjemmel? Köszönettel. Csné. Mária

Figyelt kérdés
2010. nov. 9. 17:12
1 2 3 4 5
 21/45 Manka68 ***** válasza:
84%

Szia!

Én rettentő boldog lennék a helyedben, biztosan megtartanám. :-)

Nem hiszem, hogy nagyobb felelősség lenne ebben a korban gyereket vállalni, mint fiatalon. Bármikor, bármelyikünkkel történhet valami, akár holnap elüthet engem is villamos! És szerintem meg kell adnunk a gyerekünknek az esélyt, hogy éljen.

2010. nov. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
80%
Jól gondolod. Ez nagyon ritka. Téged választott, ne dobd el magadtól! Beszélj genetikussal mindenekelőtt, ő megmondja mit tegyél! És hallgass a szívedre! Jó döntést kívánok!
2010. nov. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
81%

Kedves Kérdező!

Ha csak egy picit is úgy érzed, hogy szeretnéd ezt a Babát megtartani, akkor ne vetesd el ...

Valamiért igy kellett lennie, hogy most jött, és nem vagy lekésve semmiről! Aki 20 évesen szül, az sem tudhatja, mit hoz a holnap, és meddig tudja nevelni a gyerekét.

Biztos, hogy jobban oda kell figyelni majd a terhességedre, de gondolom, ez nem lenne probléma. Ha a feltételek adottak, mindketten szeretnének, ne problémázz a korodon, várd boldogan a Picurt! Annyi örömöt és boldogságot fogsz kapni tőle ...

Tudom, most megkapom, hogy szentimentális vagyok, dehát erről szól az Anyaság.

Ha csak arra gondolnánk, hogy mennyi bajunk lesz még a gyerekvállalás miatt, senki nem szülne ...

2010. nov. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
77%

Kedves Kérdező!

Remélem megtartod a kisbabád, szurkolok, hogy minden rendben legyen, és egészséges legyen!

Ne foglalkozz vele, hogy hány éves vagy! Ha jól neveled, jó anyukája leszel, akkor szerintem tök mindegy, hogy 20 vagy 50 éves vagy!

2010. nov. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
77%
Én örülnék, ha egyszer így járnék, fiatalon tart majd téged!
2010. nov. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
61%
Ez a baba nem tud rosszkor jönni. Ő most szeretne jönni. :)
2010. nov. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
81%

Kedves Mária!

Biztos vagyok benne, hogy nagy választás előtt álltok!

Minden elismerésem a Tiéd/Tiétek! Már csak azért is, hogy nem rögtön az abortusz jutott az eszetekbe!

Nekem a napokban derült ki, hogy a 3. babám elhalt méhen belül :( így most nagyon éérzékenyen érint minden babás téma.

Itt csak az a fontos, hogy Ti mit szeretnétek!!! Ne törődjetek mások véleményével! Persze mindenkit meg kell hallgatni és talán a döntésben is segíthet, De a döntés a Tiétek!

A kor sz.tem nem akadály, a baba meg miért ne lenne egészséges???? Annyi féle genetikai teszt, vizsgálat van ma már...

Kívánok minden jót és szívből remélem, hogy olyan döntést tudtok hozzni ami mindenkinek jó! :)

Sok boldogságot és nem utolsó sorban:

Gratulálok a Picihez! :)

2010. nov. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
76%
Gratulálok Kismama!:) jól kitárgyalod a dokiddal, hogy reálisan láss, mivel nem ismerünk, nem tudhatjuk, mi lenne nektek a legjobb. De kaptál egy új életet, egy új kisvirágot, akit nevelhetsz és szerethetsz. Dönts belátásod szerint, ehhez a döntéshez a férjeden kívül Másnak nincs beleszólása! Én drukkolok, bevallom,a pici èlet pártján állok:)
2010. nov. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
40%

gratulalok a picihez!:)

igyvan ennek a babanak most kell jonnie az UR hatalmas ajandeka (ne legyen szived eldobni magadtol)

2010. nov. 10. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
78%
Ugyan mar 70 evesen azert nem kene maris temetni valakit. :) Ha igy halad a vilag meg 70 evesen dolgozni fogunk mert a nyugdij korhatart egyre csak toljak es toljak kifele. Sot minek a fenenek fizetjuk egyaltalan a nyugdijat hiszen nem erdemes, 70 felett mar nincs is elet. Na neeee!! Sosem tudhatod, hogy mit hoz a sors. Nyugodtan tartsd meg a babat.
2010. nov. 10. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!