Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Császármetszés alatt hányás/...

Anneee25 kérdése:

Császármetszés alatt hányás/ hànyinger mennyire gyakori? Akinek volt, végül hogy alakult a műtét?

Figyelt kérdés

Előző császárom alatt nagyon émelyegtem, most szeretném elkerülni, vagy bármilyen módon felkészülni, hogy közben ne legyek rosszull.

34 hkm



máj. 8. 23:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én émelyegtem borzasztóan

Szoltam és kaptam valamit ami elmulasztotta.légy bátor és szój.

Nálam most a remegés volt rosszabb de az is max nekwm

máj. 9. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
igazából ilyenkor a vérnyomás esik le, ami egy normális reakció. Azonnal szólni az anesztesnek, hogy tudjon cselekedni ☺️
máj. 9. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Volt, szóltam, adtak valamit, amitől elmúlt. Ennyi.
máj. 9. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Adnak gyógyszer ellene csak szólj a dokinak.
máj. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem csak egy ismerősömnek volt ilyen az egyik császánál, de ott a covid miatt maszkban volt és valószínűleg azért lett rosszul. A másik két császárjánál semmi ilyesmi nem volt.

Biztos van ilyen, de nem feltétlenül jellemző. Normális helyen nem spórolnak a gyógyszerrel, ha ilyen történne.

máj. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én előtte kaptam valami lötyöt amit meg kellet inni azt mondták hányás csillapító. De nekem sürgősségi volt ez nem tudom számít vagy sem.
máj. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A programozott előtt kaptam egy keserű löttyöt (savlekötőt), meg előtte 12 órája nem ettem, mégis nyakonhánytam magam műtét közben. Bár lehet azért, mert az orvos úgy gyomron vágott, hogy csillagokat láttam, hogy lejjebb tolja a babát.

A sürgősségi alatt nem émelyegtem, nem hánytam, ott teljesen más bajom volt.

máj. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!