Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem várt napján nagyon halvány...

Nem várt napján nagyon halvány teszt és nem erősödik másnapra?

Figyelt kérdés

27-28 napos általában a ciklusom, ha 27 nappal számolunk, tegnap kellett volna megjönnie, de nem jött és egy iszonyú halványat teszteltem (X-epil és Gabriel). Az X-epilen szinte nem volt semmi, a Gabrielen látszódott, de nagyon halványan. Ma megismételtem, de ugyanolyan halvány mindkettő. Bár nem első vizelet igazából, mindkét éjjel 4-5 körül kimentem pisilni, és nagyjából 3 óra múlva teszteltem.


Szerintetek mennyire baj, hogy ennyire halványak és nem erősödtek? A kisfiammal a nem várt napján már jóval láthatóbb volt. :(


máj. 8. 09:06
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
A kép lemaradt: [link]
máj. 8. 09:11
 2/21 anonim ***** válasza:
76%
Nem értem, mi bajod. Ezek pozitívak. A hcg vizeletteszt nem szolgál a hcg mennyiségének kimutatására. Ha emiatt aggódsz, menj el vértesztre.
máj. 8. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
85%
Ez nem halvány. Igaza van #2-nek. Méress hcg-t, ha aggódsz. 1nap alatt meg nem kell erősödnie.
máj. 8. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Predictor earlyt nem próbáltad véletlenül? Nekem a nem várt előtt egy nappal délutáni(!!) vizeletből egyértelműen kimutatta. Hátha az megnyugtatna.
máj. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
65%
Nálam sose volt jó jel ha nem volt egyértelmű erősödés. 2nap múlva ismetelj ugyan azzal a tesztel
máj. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
83%
1 nap alatt nem kell erősödnie, ahogy írták már. Amúgy nekem is a predictor jött be a legjobban. 1-2 nap múlva szerintem azzal tesztelj újra, de nem kell elhinni minden hülyeséget, amit a neten olvasol, hogy ez most rossz jel, meg stb..nekem 2 nap múlva a következő, gyengébb minőségű tesztem, mint az első predictor, halványabb(!!) lett, pedig este teszteltem mindkét alkalommal. A fiam már 6,5 hónapos, borzasztó erős, egészséges fiú...
máj. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
71%
Lehet kesobb agyazodott be, ezert halvany. Ezek a tesztek nem kepesek a hcg szint meresere. 2naponta tesztelj ha ennyire aggodsz. De a letutibb mondja hogy kideruljon, a vervetel
máj. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
75%
Nekem sem jelentett jót, amikor ilyen volt a nemvárt utáni napon és nem igazán erősödött
máj. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
35%
Azért egy két nap késésnèl már erősebbnek kellene lennie szerintem. Én mindig Rossmannos kazettás facellet használtam. Az egyértelmű volt , sosem csapott be. Utána pedig digtalissal követtem, amíg 3+ nem lett. Nyilván ez sem garancia semmire az elsővel elvetéltem a 8.hèten. De azért engem valamennyire megnyugtatott.
máj. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
40%

#9!Pisis tesztből nincs olyan, hogy milyennek kéne lennie! Kétféle eredmény van, pozitív és negatív.

Nekem ennel alig volt erősebb 5hetesen, 40ezres hcg-nél. Itt ficánkol a hasamban.

Ugyanolyan volt szintén 5 hetesen a vetélésem napján az előző terhességemnél.

Ugyanolyan teszteket használtam, mindkettőt reggeli elsőből.

#3

máj. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!