Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ugye nem lehet orvost fogadni...

Ugye nem lehet orvost fogadni szüléshez. És már szülésznőt se lehet fogadni? Zalaegerszegen szeretnék majd szülni.

Figyelt kérdés
máj. 7. 12:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, azt se.
máj. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szülésznőt sem lehet már. Egy-két helyen még dúlát beengednek pluszban, aztán kérdés hogy mennyire lesz hasznos a jelenléte.
máj. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat

És esetleg valaki aki Zalaegerszegen szült kik vannak most orvosok?

máj. 7. 12:55
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet fogadni, annal szulsz, aki ugyeletben van. Dulat viszont lehet vinni kiseronek, de nem szeretik, ezt nagyon “kedvesen” ki is jelentette egy ott dolgozo szuleszno :( De ez ne tartson vissza, en mai fejjel mar vinnek, hatha akkor jobban tudtam volna ervenyesiteni az akaratom illetve tudott volna tamogatni.

1 eve szultem ott, kedvesek voltak amugy, azzal nem volt gond, de sajnos hiaba a kedvesseg, ha a keresem ellenere cselekedtek es semmit nem tartottak be, amit kertem. Mindegy is igazabol, ez csak az en elmenyem, masnak meg mas.

A bent toltott korhazi napok jok voltak egyebkent, 2 agyas szobaban voltunk sajat furdovel, a kaja is finom volt es a csecsemosok is kedvesek voltak, barmikor barmi gondom volt, segitettek. Szerintem a korhaz honlapjan fent vannak az ott dolgozo orvosok, de nev szerint nem tudom, nem emlekszem mar kik voltak ott 😅

máj. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én be voltam tojva, hogy nem lehet orvost fogadni, de egyetlen egyszer sem jött orvos, mikor szültem, csak a szülésznő volt bent, aki viszont nagyon kedves volt.
máj. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem Zalaegerszeg. Nekem is azt mondták, akik bent vannak, azoknál szülsz és kész. (Mondjuk nekem még odébb van, de nem hiszem hogy változna őszig.)

Nekem azt mondta az orvosom, hogy ha éppen bent lesz, akkor be fog jönni, de hivatalosan nem lehet.

máj. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Utolsó ha bent lesz a dokid, sem vezetheti le a szülést. Maximum beköszön, és megy a dolgára.
máj. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7! Hivatalosan nem, de azért tud egy két szót szólni a kolegájánák az érdekedben, hiszen lehet hogy legközelebb meg az ő betege fog a te orvosodnál szülni. Ők sem hülyék, valamilyen szinten egymásra vannak utalva.
máj. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8, igen, erre gondoltam én is, (meg az orvos is), hogy rámnéz legalább, esetleg ha olyan van, akkor tud 1-2 szót szólni az érdekemben.
máj. 8. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!