Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Méhen kívüli terhesség?

Méhen kívüli terhesség?

Figyelt kérdés

Sziasztok.. Olyan kérdésem lenne vagyis inkább probléma...A jelenlegi helyzet hogy àprilis14 én voltunk a pàrommal végén rendesen megvolt a menstruàciom.. igen bő vérzés..elmúlt viszont azóta is jól van hol nincs barnàzàs..ost két napja rendesen barnàzok

. iszonyatosan fáj a derekam a hasam is görcsöl..csináltam ma tesztet negatív...de ez a barnàzàs nem tetszik és a fájdogàlás ..Ahogy szàmoltam kb 6 keresnek kellene lennie..szerintetek lehetek az vagyis méhen kívüli terhes.. annak ellenére hogy negatív a teszt és meg is jött...vàlaszotokat előre is köszönöm szépen



máj. 7. 09:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem
máj. 7. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%
Nem, a méhen kívüli még erősebb tesztet is szokott produkálni a rendesnél.
máj. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
91%

Szia,szerintem más áll a háttérben

Nekem 3szor volt méhenkívüli,és ahogy fent írják még erösebb a teszt mint rendes terhességnél

Szóval ha negatìv,más lehet a probléma

Menj el orvoshoz mielöbb

máj. 7. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy terhesség, de dokihoz menj el.
máj. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Pont, hogy gyengébb tesztet szokott produkálni legtöbb esetben és nem erősödnek a tesztek megfelelő ütemben, mivel a HCG lassabban növekszik, nem duplázódik 2 naponta. Elég ilyen esetet látunk és nagy százalékban haloványka tesztek szoktak lenni. (nőgyógyászati asszisztens)
máj. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!