Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Koldokzsinor aramlas?

Koldokzsinor aramlas?

Figyelt kérdés

Mennyi az RI es PI normal tartomanya?


34.heti UH-n azt irtak a papirra hogy RI: 0.66 PI: 1.06 es hogy normal tartomanyban van. Az orvos is mondta,hogy rendben van. De utana lattam,hogy ra csatoltak egy kepet a papirra az aramlasrol es ugytudon ezt akkor szoktak ha valami baj van vagy elteres.


máj. 6. 11:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Miért gondolod, hogy az orvos hazudik???

Nem feltétlen akkor csatolnak, ha nem jó, hanem ha mondjuk bizonyítani akarják, hogy megmérték és jó volt….

máj. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem gondolom hogy hazudik, hanem olyasmire gondoltam,hogy lehet hogy eppen a normal tartomany hataran van . Vagy valami ilyesmi. Es hogy rosszabbodni fog?
máj. 6. 12:03
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mondta volna az orvos. Nyugodj le.
máj. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Amugy a sulya meg rendben van meg a meretei is csak ettol most beparaztam 😬😬
máj. 6. 12:05
 5/8 anonim ***** válasza:
88%

De min parázol? Megmondta az orvos, hogy jó. Le is írta, hogy jó.

Ne legyél mar olyan agyhalott, mint a terhesek 90%-a.

máj. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy kicsit vicces, hogy az nem nyugtat meg, ha az orvos azt mondja, hogy rendben van, de ha itt egy vadidegen, ki tudja milyen végzettséggel azt mondja, hogy jó, akkor megnyugszol.

Ilyenkor egyébként érzed az irracionalitásod?

máj. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Sok vizsgálatról van képen, ha az orvos csinált azt odatűzte a véleményhez. Ha azt mondta, hogy rendben vagyok én nem kezdtem el problémát keresni ott ahol nincs. Minden orvos másképp dolgozni. Valamelyik csinál képet és odaadja valamelyik meg nem.
máj. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Igazabol a kerdesem csak arra iranyul hogy mennyi a normal tartomany , ha esetleg tudja valaki? Mert sehol nem talalom. Es kivancsi lennek. Elhiszem ,hogy rendben van eddig is elhittem, csak nekem eddig mindig akkor tuztek ra a fenykepet ha valami elteres volt.

Koszi a valaszokat 🙂

máj. 6. 12:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!