Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Érdemes most tesztet csinálnom?

Érdemes most tesztet csinálnom?

Figyelt kérdés
Tegnapra nem vártam, olyan érzésem van mintha meg akarna jönni már napok óta, de mára ez az érzés kezd elmúlni, enyhe görcsöket érzek ritkán. Fáj a cicim és a fejem, illetve sárgás folyásom van, na meg nagyon erős szorulásom. Nem tudom érdemes e tesztelnem most, mert ugye első vizeletből érdemes, de nagyon hajt a kíváncsiság. Volt olyan akinél ilyenkor már kimutatta a babát?
ápr. 30. 19:03
 1/9 anonim ***** válasza:
30%
Majd reggel.
ápr. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
58%

Nyugodtan, kesik mar 1 napja, ez azert nem annyira korai, ha kivancsi vagy, csinald meg most.

Max majd tesztelsz kesobb is, ha nem egyertelmu az eredmeny.

ápr. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%
Csináld nyugodtan. Ha sikerült az már este is full pozi
ápr. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%

Egy nap késés után már délután is mutathatja ha nagyon kíváncsi vagy.


(A fejfájás mióta terhes tünet 😅 már nem először hallom)

ápr. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Csináltam, sajnos negatív lett, de nem baj, ha nem jön meg 2 nap múlva megint tesztelek, akkor majd reggeli pisiből.

Köszönöm a válaszokat!😊


#4 édesanyámnak ez volt az összes terhességénél a fő tünete

ápr. 30. 19:53
 6/9 anonim ***** válasza:
18%
Akkor én 20 éve állandóan terhes vagyok -.-"
ápr. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
5# édesanyàd szerencsés, hogy ilyen ritkán fáj a feje 😀 De attól még ez nem terhességi tünet.
ápr. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nyugodtan csinald meg. En egy érzékenyebb tesztet 9dpo reggelen csinaltam full negativ volt. Delutanra halvany pozitiv. Estere meg erosebb. Masnapra mar rendesen latszodott.

15 dpo korul mar kell annyi hcgnek lennie hogy delutani/ esti vizeletbol is valos eredmenyt kapj

máj. 1. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Anyud terhességinek vélt tünetét ne vedd alapul. Az kb 20-30 éve volt. Egy embernek lehet a másik gyerekénél is totál más tünete. Szóval ez nem jelent semmit.
máj. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!