Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van olyan aki dohányzott...

Van olyan aki dohányzott terhesség alatt?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Február elején január végén letettem a cigit babatól független mert egészen február végig azt hittem nincs baba, vagy elment a baba.

A helyzet az hogy az első trimeszterben a veszélyeztetett terhesség mellett férjemmel egyre több lett a vita, majd közölte hogy nem megoldható a kapcsolatunk és szerinte 1 3ve nem jó(3hónapos voltam, több mint 10 éves kapcsolat).

Az összeomlástól kezdve mindenen átmentem, viszont az utóbbi 1 hétben kezdtem visszaszokni a heetsre.

Tudom hogy káros, de tapasztalatokra lennék kíváncsi, mert valahogy ki kell jönnöm ebből a babám miatt.

Köszi előre is(1honap telt el, aránylag kezdem összeszedni magam segítséggel, de terhesség alatt nem egyszerű)



ápr. 27. 13:09
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
73%
8 hetesen tudtam vegleg letenni, addigra mar napi 1 szalra csokkentettem. Javaslom az Allen Carr - Vegre nem dohanyzom cimu konyvet. Sokat segitett.
ápr. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
41%

Ne dohanyozz,ne igyál semmi alkoholt,csoki..hát..terhességi cukorbetegség sem játék!

Menj el orvoshoz,kérdezd ki. De ne olyanhoz akk letamad,ha kell,menj el othoz is,és magyaraztasd el vele mit szabad mit nem. A babad élete a tét,a babad egészsége!

ápr. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
54%
Könyörgöm hülye kérdésre mégis mit vársz??? Veregessük meg a vállad??? Nem baj, majd jó lesz beteg gyereket egyedül nevelni...vagy mi???
ápr. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
66%
Se cigi, se bor, se sor. Nem az alkoholbol sincs az a mennyiség, ami biztonságos lenne a magzatnak, egyetlen korty sem. Mi az, hogy 1-2 pohár belefér a terhesség alatt? Neki az méreg. Gyorsan szokj le minden ilyesmiről, legyen az a visszatartó erő, hogy ha még a gyereked is beteg lenne, akkor lennél végképp a padlón, sokkal jobban, mint most!
ápr. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
82%
Cigi, alkohol tilos. A gyermeked miatt muszáj megállnod, akkor is, ha nehéz. Inkább nasi legyen. Ha megkívánod a cigit, énekelj egy dalt a gyerekednek, és gondolj a gyönyörű egészséges dundi rózsaszín tüdejére.
ápr. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
72%
Én megértelek. Tudom milyen rossz mikor le kell szoknod, de ott van még egy lapát sz@r a hátadon mellette amit cipelni kell (Itt nem a babára gondolok, hanem a kérdező körülményeire). A legjobb ha először is elfogadod magadban, hogy ígyis-úgyis le kell szoknod. Ha nem megy elsőre akkor se add fel, a kudarc, hogy nem megy fel fog majd erősíteni és motivál minél tovább bírod cigi nélkül annál jobb. Próbálj meg nem arra koncentrálni mik a gondok és hogy rágyújtanál. Hitesd el magaddal, hogy nem tudod mi okozza a tüneteket, keress megoldásokat rá ami enyhíti. Ezek mindenkinél egyediek, nálam pl a dobozos üdítők rituálé szerű elkortyolgatása (nem tudom miért pont az) sokat segít. Rágcsálás helyett az, hogy megpróbálom ellazíta a számat, az arcizmaimat. Kitartást, menni fog!
ápr. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
70%

Várva Várt Alapítvány.

Krízisterheseken segítenek. Akár anyagilag, akár pszichológussal, stb. Írj nekik emailt, nem szégyen! Előttük pláne nem, erre tették fel az életüket, hogy a hozzád hasonló nehéz sorsú anyákon és a babáikon segítsenek.

ápr. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
ápr. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
38%
Én ugyan nem szívtam amikor kiderül hogy terhes vagyok, de még a doki (2 is) mondta hogy ha erős dohányos vagyok nem feltétlen jó ötlet teljesen leszokni 🤷🏻‍♀️..
ápr. 27. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
81%
19# ez a legnagyobb baromság amivel nyugtatják magukat... ilyen nincs!!!!!
ápr. 28. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!