Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kérlek ne írjatok bántóan,...

Kérlek ne írjatok bántóan, nagyon magam alatt vagyok. Fel lehet ezt dolgozni?

Figyelt kérdés

Ma derült ki, hogy a harmadik gyermekem is fiú lesz.

Kicsi kislány korom óta vágytam rá, hogy anya legyek és legalább egy kislányt szerettem volna.

Járunk foglalkozásokra és mindig irigykedve nézem a kislányokat és egyszerűen nem hiszem el, nekem miért nem lehet?

De tényleg ha az ötös lottó főnyereménye és egy kislány közt kellene választani, akkor is egy saját lány gyereket szeretnék nem a pénzt.

Teljesen le vagyok törve, tudom idővel jobb lesz, de most nem látom a fényt az alagút végén.

És igen, azt is tudom, hogy van, akinek egy gyermek se adatik meg és emiatt is rosszul érzem magam, hogy nekem ilyen h@lyeség a legnagyobb problémám...

Nem lesz több gyermekünk így most már végleg elveszítettem az esélyt egy saját kislányra. Én szívesen akár örökbe is fogadnék, de a párom nem akar, erőltetni nem fogom.


ápr. 19. 12:56
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/84 anonim ***** válasza:
51%

78# "de itt hányan vállaltak volna boldogan 2 beteg gyereket?"


Total nem ugyanarról beszélünk. Nem tudom, hogy jön ez ide. Nem megy a szövegértés. Szerintem engedjük el.

ápr. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/84 anonim ***** válasza:
33%
Kedves kérdező! Ilyen kérdéseket ide kiírni felér az öngyilkossággal. Ennél kevesebbért is szedtek már szét embereket a szent és mindenttudó fotelkommentelők. Igen fel fogod majd tudni dolgozni, most valószínűleg sokként ért, hogy a 2 fiú után kapsz egy harmadikat is. És nem vagy vele egyedül, hallottam olyat is, hogy valaki be sem mert vállalni harmadik gyereket emiatt. Te bevállaltad, így tudat alatt is eldöntötted, hogy szeretnéd ezt a babát. És te is írtad, hogy h.ülyén érzed emiatt, gondolom lelkiismeretfurdalásod van, hogy így érzel. Biztos őt is ugyanúgy tudod majd szeretni és ha megszületik, megismered, könnyebb lesz elfogadni, hogy neked őt küldték és nem kislányt.
ápr. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/84 anonim ***** válasza:
74%
Annyira nem tudja feldolgozni, hogy egy másik kérdést is feltett. Ne mondjátok már nekem , hogy ez normális?
máj. 11. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/84 A kérdező kommentje:
Kedves 83. Én nem tettem fel másik kérdést. De ha belinkeled írok oda, hogy lásd...
máj. 11. 21:04
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!