Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30 hetes tehes vagyok és a...

30 hetes tehes vagyok és a férjem nem kívánja a szexet. Normális ez?

Figyelt kérdés
Azt állítja, hogy félti a babát, meg most olyan más minden. Más is járt már így? Mit tudnék tenni, mert én nagyon kívánom! Mi lesz később? Undorodik tőlem?
2009. jan. 3. 12:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem hiszem,hogy undorodna tőled. Szerintem az van amit mond. nagyon sok pasi ilyenkor félti a fiát,lányát,mert azt gondolja,hogy a baba is érzi ha ti együtt vagytok. Egy anatómia vagy nődokival üljetek le közösen beszélgetni,neki csak hisz majd.
2009. jan. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Azt hiszem, mi is hasonlóan vagyunk. Hiába tudja, tudjuk, hogy lehet, olyan óvatosak vagyunk, hogy leginkább nem is élünk nemi életet. A 7 hónap alatt, ha 4-5-ször voltunk együtt, sokat mondok. De ebben az esetben én is ilyen hülye vagyok. Az első 12 hétben nem lehetett, mert vérömlenyem volt, doki eltiltott, most meg már a 31. hétben még annyira sem merem, mert utána mindig úgy befeszül, picit begörcsöl a hasam. Pedig annyira kívánnám! Hát ilyen buták vagyunk. Hidd el, nem undorról van szó, hanem inkább a baba iránti figyelmesség, óvatosság.
2009. jan. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a vigasztalást :-(

Én meg is érteném a férjem, hogy nem akar szexelni, de magán a szexen kívül ezer féle képpen ki tudnánk elégíteni egymást, de ő azt sem akarja.Tényleg nem értem.

2009. jan. 3. 12:42
 4/12 anonim ***** válasza:
Teljesen megértelek. Az én párom is ilyen. És én is azt "sérelmezem", hogy ha nincs is aktus, azért még annyi mindenféleképpen szeretgethetnénk egymást. Én is úgy érzem, mintha undorodna tőlem, de ő is azt mondja, hogy a babát félti. Már a második babával vagyunk, az előzőnél is ez volt. Szülés utána mindenáron ki akarta várni a 6 hetet, pedig az 5. héten én már nagyon szerettem volna. Azután sem sokat szeretkeztünk már, szinte csoda, hogy olyan hamar megfogant a második baba is. Én mostmár várok a szülésig, aztán kivárom a 6 hetet, de ki fogom deríteni, hogy mi állhat mindemögött. Kicsit félek attól, hogy valójában már rámunt, és csak kifogás a terhesség.
2009. jan. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

hát igen én is ettől félek, hogy rámunt.

Nem tudom, hogy mi lesz a szülés után, főleg, hogy a pici mellet még kevesebb időnk lesz egymásra.

2009. jan. 3. 14:22
 6/12 anonim ***** válasza:
Számomra fura lenne.
2009. jan. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Együttérzek az előttem szólókkal, az Én páromat már egy hónapja nem lehet rávenni a dologra, pedig még csak 34 hetes vagyok (most). És az sem hatja meg, hogy ha a szülésig így marad a helyzet, akkor utána meg biztosan nem lehet "rosszalkodni" vagy 6 hétig. Őt az tartja vissza (szerencsére lehet Vele beszélni erről), hogy ott van bent a baba, csomót mozog, amit Ő is érez/tapasztal nap, mint nap, és egyszerűen képtelen túllépni azon a gondolaton, hogy mivan, ha a picur érez valamit az egészből. Hiába magyarázom Neki, hogy ez hülyeség. Ráadásul, pár hete kiderült, hogy a külső méhszájam nyitva van 1 ujjnyira, emiatt még jobban meghátrált, és bebeszélte magának, hogy biztos azért, mert akkortájt még elég aktívak voltunk. Szóval reménytelen, de nem azért, mert nem kíván, vagy ilyesmi, hanem azért, mert fél, hogy kárt tesz bennünk. Biztosan ez a helyzet Nálatok is, ne aggódj! De azért ne add fel, Én sem teszem, próba szerencse!!!! :-))
2009. jan. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szerintem sem undorról van szó, csupán a féltésről. Az én férjem, amikor kiderült, hogy összejött a babó, kijelentette, hogy az utolsó hónapokban nem szeretne már velem szeretkezni. Féltené a picit. Még a 18. hétben vagyunk. Még egyelőre ezzel nincs probléma, mert ha nem is vagyunk olyan sűrűn együtt, mint előtte, azért nem hanyagoljuk egymást. De elhihetitek, hogy később sem fogom magam hagyni. Tényleg annyi, de annyi módja van annak, hogy két ember hogyan okozhat egymásnak örömet. Szerintem ne hagyjátok magatokat csajok!

Minden jót és boldog babavárást!

2009. jan. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítségetek. Most kicsinosítom magam, beleadok mindent és meglátjuk mi lesz ;-)
2009. jan. 3. 16:28
 10/12 anonim ***** válasza:

Szia! Remélem hat a "kicsinosítás". Sajnos mostanában nagyon sokan járnak így, ahogyan te. Jó lenne, ha leülnél a pároddal és megkérnéd, hogy mondja el a problémáit őszintén veled, a terhességgel kapcsolatban.

Egyébként egyáltalán nem normális, hogy a párod nem kíván. A barátnőmet nemrég - szülés után - hagyta el a férje egy másik nőért. Miközben azt taglaltuk, hogy vajon miért nem fekszik le vele, ő másnál kereste az efféle örömöket. Beszélj vele!!!

2009. jan. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!