Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik terhes vitamint szedjem?

Melyik terhes vitamint szedjem?

Figyelt kérdés

6hetes vagyok és a nőgyógyász mondta, hogy szedjek terhes vitamint, de nem mondta konkrétan melyiket. Annyi féle van, hogyan döntésem el, hogy melyik lenne a legjobb? (A gravidaról olvastam, hogy nagyon nagy lesz tőle a baba, egy másik cikkben azt olvastam, hogy ez tévhit.)

Femibionról valakinek tapasztalat?


2023. jún. 21. 06:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Tévhit, viszont én személy szerint az első terhességemkor nagyon rosszul voltam, többször hánytam is a Gravidától. Én most Femibiont vettem, én elégedett vagyok vele, szednem kell mellé vaspótlást ugyan, de én alapból vérszegény vagyok, úgyhogy ez nem a vitamin hibája.
2023. jún. 21. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
62%
Trimesztert szedtem.2 várandósságom alatt nekem bevállt
2023. jún. 21. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy nagyjából ugyanaz van mindegyikben, csak más a gyártó más a marketing, ez befolyásolja az árat is.


A dm/rossmann saját márkás is megteszi, annyi a különbség a "márkásakhoz" képest, hogy nem megy a tv-ben a reklámja, nem hirdetik óriás plakáton és nem jön veled szembe fizetett Facebook hirdetésben.

2023. jún. 21. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Azért nem mondta, melyiket, mert tök mindegy. A gravida optima összetétele jó, de sokan szarul vannak tőle. Szerintem a ladeevit jó még összetételben, és az elég olcsó is a többihez képest.

Legyen benne van, folsav vagy folát meg omega3. D-vitamint meg mindegyik mellé érdemes szedni.

2023. jún. 21. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Amelyiket nem hányod ki.

Én 2x9 hónapon keresztül semmitől nem hánytam csak ezektől a vitaminoktól. Egyedül a Jutavites maradt meg bennem

2023. jún. 21. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Elso gyerekkel nem szedtem vitamint 4250 gramm lett es 53 cm

Masodikkal a femibiont szedtem o 3600 gramm lett es 50 cm.🤷

Az csak tevhit,hogy nagy lesz a baba

2023. jún. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Femibiont szedtem mindkétszer.
2023. jún. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én szedtem Jutavitot, nagyon sokminden van benne és szimpatikus volt, de brutál savas voltam tőle. Jelenleg a DM saját márkását szedem, szinten elég jók az összetevők, itteni ajánlásra néztem utána, mert nem igen reklámozzák, cserébe nem is olyan drága.

Illetve és étel allergia miatt nem is szedhetem mindet, szóval limitált volt a választás. Még az Elevit és a Femibion ami nekem szóba jöhet, ha esetleg ez mégsem válna be, szinten jókat hallottam róluk :)

2023. jún. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Én a WTN (Wise Tree Natruals) Baba-mama vitamin csomagját ajánlom.Sok terhesvitaminban ömlesztve vannak a vitaminok, ami sok szempontból problémás. A vitaminok nagy hatással vannak egymás felszívódására, erősítik vagy gátolják a másikat. A WTN termékében 4 részre van osztva mikor melyiket kell bevenned, és úgy van összehangolva az összetétel, hogy ami segíti egymás felszívódását az egy kapszulába van téve, ami gátolja, az időben eltolva a másiktól. Plusz, ami nagyon fontos, és erre sokan nem is figyelnek, egy vitaminnak elég sok előfordulása van, tehát pl nem mindegy hogy a magnézium magnézium-oxid vagy mondjuk magnézium biszglicinát formában van jelen. Mivel az előző sokkal olcsóbb előállítású, sok cég azt használja, pedig egyáltalán nem jó formája a magnéziumnak. És ez sok más vitaminnal is így van. A WTN terhesvitaminjaiban a leghasznosabb formában vannak az összetevők. Én eddig is csak az ő termékeit használtam, jobban megbízom bennük, mint bármelyik másban.
2023. jún. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
#9 Téged nagyon szépen megetetett a WTN marketingje :)
2023. jún. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!