Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tudnátok segíteni vitaminokban?

Tudnátok segíteni vitaminokban?

Figyelt kérdés

Eddig Biotech Active Woman vitamint szedtem, majd elkezdtuk a gyerekprojektet es elsore osszejott, most vagyok az 5. hetemben.

A biotech vitamint mar 2 honapja szedtem folyamatosan, pont akkor kellett volna vennem, mikor pozitivat teszteltem. Mivel terhesseg alatt nem fogyaszthato ezert nem vasaroltam be belole, most multivitamint nem is szedek.


Ez okozhat gondot?

Amit vettem helyette az:-

JutaVit Folsav 1000 μg napi 1

JutaVit Mg+B6+B3 - napi 3


Szedjek melle valamit? Az a bajom hogy amiket neztem multivitaminokat mind van benne meg Folsav es napi szinten 1400μg-ot nem akarok bevenni. Terhes vitaminban pedig szinten csak 400 van, amit meg kevesnek gondolok. Mit tanacsoltok?



2023. máj. 18. 19:09
 1/6 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem irni hogy a 6. hetben vagyok.
2023. máj. 18. 19:10
 2/6 anonim ***** válasza:
Szedjél olyan vitamint ami kismamáknak van abba elég a folsav.és mellé még magnézium
2023. máj. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kismamáknak való komplett multivutamint ajánlok. Sokféle van, én például Gravida-t szedtem mindkét terhesség alatt. Védőnő ezt ajánlotta, nekem bejött.
2023. máj. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát nézd, a folsavnak igazán teherbeesés előtt lett volna jelentősége, most már túlvagy azon az időszakon, amikor számított. Szóval bőven jó valamelyik terhesvitamin. Én a Femibiont szedtem, teljesen jó volt.

Mindjárt jönnek itt, h ezek túlárazottak, és szedj 4-5 másik dolgot külön. Ami részben igaz is. De amikor majd sugárban hánysz a víz lenyelésének gondolatától is, akkor qrvára hálás leszel azért, hogy csak 1, max 2 tabit kell leerőltetned.

2023. máj. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A Jutavit terhes vitaminjában ezek vannak, meg minden más is. Folát 800, az bőven elég. Igaz, hogy terhesség előtt lett volna fontos, de azért most is kell még. Mondjuk, ha így haladsz a terhességgel, akkor tök mindegy, mert reggelre megszülsz🤣A kérdésben még 5.hétben voltál, 1 perc múlva már 6.-ban.
2023. máj. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
52%
A Biotech-nek is van prenatal vitaminja én szedtem azt is aztán váltottam a femibionra :)
2023. máj. 18. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!