Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2 éve derült ki hogy Pcos...

2 éve derült ki hogy Pcos vagyok, csak par napot késett mindig a menstruáciom. Vérzésem az első 2 nap erös vérzés volt. Ebbe a honapba csak 1 napot késett de csak rózsaszin folyás van, vér nincs. Ez terhesség jele is lehet ?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 14. 14:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Akár az is lehetne, mert enyhe vérzés terhesség esetén is előfordulhat, viszont ha most csinálsz egy tesztet, és az negatív lesz, akkor szinte biztos, hogy nem terhesség. Nekem is volt így, hogy első nap csak kicsit lett rózsaszín a WC-papír, és azt hittem, hogy ennyi, majd rá 1-2 napra rendesen megjött.
2023. ápr. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2023. ápr. 14. 14:25
 3/5 A kérdező kommentje:
Pozitivat teszteltem, voltam orvosnál felritkulást lát. 4-5hét között lehet menstruáció alapján :)
2023. ápr. 19. 21:00
 4/5 anonim ***** válasza:
Gratula, boldog babavárást! :) Jó tanács: elég nehéz kibírni egy-egy vizsgálat között, hogy minden rendben van-e, de lehetőleg minél kevesebbet olvasgasd mások rémtörténeteit itt és úgy általában a neten. :) Nekem az orvos is előírta, hogy véletlenül se hasonlítgassam a várandósságomat másokéval, mert ahányan vagyunk, annyiféle tünet és lefolyás van.
2023. ápr. 20. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi :) hát olvastam már itt jót is rosszat is.
2023. ápr. 20. 08:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!