Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan közöltétek vagy milyen...

Hogyan közöltétek vagy milyen meglepetéssel adtátok tudtára a családnak hogy babát vársz?

Figyelt kérdés
pl bébicipő, uh kép, milyen ötletek vannak még?
2010. okt. 1. 21:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Mi az uh képpel mondtuk meg anyukáméknak. A történet pedig a következő volt, hogy 5 éve van egy kis öleb kutyánk és hát az volt nekik az unokájuk. Mindig kérdezték, hogy hol az unoka mikor nem vittük, meg ezt meg azt vettek az unokának. Tényleg olyan volt mint a gyerekünk. Rengeteg kép készült róla meg minden. Mikor terhes lettem mentünk anyuékhoz és egyszer csak elővettem az uh képet és fejjel lefelé odaadtam nekik, hogy hoztunk képet az "unokáról". Mikor megfordították a szavuk is elállt. Azt hitték a kutyáról lesz a kép.

Párom anyjáéknak meg csak úgy mondtuk, hogy odaálltunk eléjük a párom hátulról megfogta a pocakom és mondta, hogy itt az unoka.

2010. okt. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
páromnak a kezébe nyomtam a tesztet :) anyámat hívtam... így utólag párommal kitalálhattam volna vmit de eléggé "megijedtem" akkor és nem fogott az agyam...
2010. okt. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Anyukám az idén töltötte a 40. születésnapját és amikor kimentünk felköszönteni mondtam neki, hogy hoztam még valamit, és a kezét a pocakomra tettem és mondtam neki, hogy úton van az unokád. Ő meg elsírta magát örömébe. 39 hetes kismama
2010. okt. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly húsvétkor jelentettük be anyáéknak, hogy jön a baba, mégpedig azt mondtuk, hogy "idén sajnos nem volt időm semmit venni (csokinyulat szoktunk mindenkinek), csak ennyi van most", és odaadtunk egy gyöngyszemet egy pici organza anyagba kötve. Kérdezték, hogy mi ez, akkor mondtuk el, hogy kb akkora most a kisunokájuk, aki Mikulás körül fog megérkezni:) És megszületett 2009 dec.10-én Barnabás nevű kisfiunk:)
2010. okt. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A párom épp 1 hétig távol volt otthonról, amikor megcsináltam a terhességi tesztet és + lett az eredmény. Szívem szerint rögtön felhívtam volna, de helyette vettem egy képeslapot, és a babánk nevében írtam neki pár sort. 2 napig tűkön ültem, amíg végre megérkezett hozzá a postás. Alig bírtam ki, hogy ne kotyogjam el neki telefonban, de szerintem így hatásosabb volt. :))
2010. okt. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!