Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy dolgozta fel a párotok,...

Hogy dolgozta fel a párotok, hogy nem olyan nemű lesz/lett a babátok mint amilyet vártatok?

Figyelt kérdés
Számunkra is a legfontosabb, hogy egészséges legyen a pici, de egy típikusan "fiús" vagy "lányos"apuka, hogyan viselkedik ha nem fia vagy lánya születik? Főleg ha nagyon beleéli magát.
2010. szept. 23. 22:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi teljesen meg voltunk róla győződve, hogy fiúnk lesz. A 4D-n azonban félreérthetetlenül láttuk, hogy kislány. Aznap úgy kellett felmosni a páromat. Mindenki kérdezte, hogy mi baja, de mondtam hagyják lánya lesz..:0) De hamar megbarátkozott a dologgal és büszkén várta a lányát. Most a tervezett másodikról állítja, hogy fiú lesz, pedig még úton sincs. Lányunk a napokban egy éves, imádják egymást, bár azért valószínű, hogy horgásznia majd kell.
2010. szept. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
52%

Tök egyszerű.

Ha normális mentalitású akkor nem lesz gond, de ha ilyenen kiakad akkor rossz pasit választottál, főleg ha belegondolunk, hogy a baba neme az végső soron genetikailag a férfin múlik.


35/F

2010. szept. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Az enyém csak annyit mondott,hogy "akkor fiam már nem lesz". Harmadik császárom lesz, több nem engedett.De rögtön hozzá is tette,hogy nem baj, csak minden ok legyen.Ennyi volt, egyáltalán nem akadt ki.

Most meg már tök oda van,alig várja.

A napokban érkezik a kicsi.

2010. szept. 24. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem is kisfiút várt a férjem,náluk a családban csak fiúk vannak.19.héten tudtam meg hogy kislány,mikor közöltem vele a váróban,olyan képet vágott hogy nekem esett rosszul.Kb fél óráig meg sem szólalt,majd kiment telefonálni.Mikor visszajött már fülig ért a szája,sorra hivta a rokonokat mint büszke lányos apa:-))Azóta megszületett, imádja és állitja ha lesz másik babánk,neki akkor is kiscsaj kell:-))
2010. szept. 24. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Első gyermekemnél egy jegy gyűrű jóslást végeztek el játékból, lányt jelezve. Az akkori férjemben is ez maradt meg, hogy vs. kislányt várunk. Sokára tudtam csak meg, hogy valójában kisfiú, de a délelőtti uh vizsgálat után azonnal sms-ben megírtam neki (dolgozott), hogy "kisfiad lesz". Ez olyan váratlanul érte, jó értelemben sokkolóan, hogy állítólag még könnyezett is. Utána volt némi időszak, mire tudatosodott benne és akkor említette 1-2 alkalommal, hogy hát igen, ő kislányra gondolt, de a fiú szuper lesz.
2010. szept. 24. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 poci-maci ***** válasza:

szia nekünk nem volt ebből gond!


Elsőre is kislányt akartunk de amikor a 16héten kiderűlt hogy kisfiú a párom azt mondta hát akkor hátha a második lány lesz!

A mostani terhességnél meg még rejtély hogy milyen nemű lesz a kis-tesó!

24+2hetes

2010. szept. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nálunk a férjem első perctől kezdve lányt akart. Rosszul is esett, hogy csak "kislányomról" beszélt, mondtam neki, hogy mi van ha fiú? Erre elhúzta a száját, és nem túl őszinte mosollyal az arcán mondta, hogy hát akkor lesz egy fiam.

Az első 2 uh-n fiút mondtak. Lestem a párom reakcióit, olyan semleges volt, elsősorban annak örült, hogy egészséges.

Aztán a 19. hetes genetikai uh-n már tutira mondták, hogy kislány. Na mondom, legalább apának teljesül a vágya (mert hogy nekem mindegy volt), de látszott rajta, hogy picit most meg azért csalódott mert már beleélte magát, hogy fia lesz:)

Úgyhogy az én férjem az terhesség előrehaladtával igencsak megváltozott, látszott rajta, hogy tényleg csak az érdekli, hogy egészséges legyen és mindegy neki, hogy fiú vagy lány.


üdv 21 hetes km

2010. szept. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nálunk mindkettőnknek teljesen mindegy, hogy milyen nemű lesz a Baba, legalábbis ezt mondja a férjem is.

Viszont egyelőre úgy gondolom, hogy nem fogom megkérdezni a nemét (egyelőre könnyen beszélek, még csak a 14. hetet tapossuk), mert olyan jó várakozni, és annyira szeretem a meglepetéseket :-)

És igy senki nem éli bele magát semmibe, pláne, hogy akár még a szülésnél is kiderülhet, hogy fütyije van Zsófikának ...

2010. szept. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Nálunk nagyon fiús apukáról van szó fiú testvérekkel és igazából a családban is csak fiúk születnek!Első babánk fiú lett,most amikor kiderült,hogy babát várunk egyből mondta megijedve,hogy úristen kislányunk lesz:)))A 28.hetes ultrahangon beigazolódott a megérzése!Igazából örül neki csak nem tud mit kezdeni a gondolattal és fél tőle:))

A lényeg persze,hogy egészséges legyen!!

2010. szept. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, történeteket :)

A Párom családjában kizárólag fiúk vannak, de már az apukája is típikus lányos apa volt. Nagyon szeretett volna kislányt, de tegnap megtudtuk, hogy kisfiú. Elég csalódott :( , mert teljesen beleélte magát, hogy lesz egy angyali szöszi copfosa. Nekem mindegy, már most gyönyörűnek látom, és biztos vagyok benne, hogy hozzászokik a gondolathoz, mert hát nem egy "tuskó", csak nagyon szerettem volna ezzel is örömet szerezni neki. Na nem baj, majd a következő :)

Mindenkinek boldog babavárást, és jó egészséget kívánok!

2010. szept. 24. 17:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!