Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ket het mulva lesz mar szivhan...

Ket het mulva lesz mar szivhangunk?

Figyelt kérdés

Meg szeretnem kerdezni tolletek kismamak, hogy amikor azt mondjatok, hogy 8 hetesen az UH-n volt szivhang akkor azt a 8 hetet az utolso mensi elso napjatol szamoljatok, vagy pedig kb. a peteerestol, megtermekenyulestol? Utolso mensim oktober 16-an volt, tehat ezek szerint 6 hetes terhes vagyok. Talan ket het mulva lenne mar szivhang? Azert erdekelne mert ahol elek csak 12 hetes terhessegnel csinalnak UH-t igy elszeretnek menni magan UH-ra, idopontot kell foglalnom. De az eleg draga es ha mar kifizetem, akkor legalabb a pici szivet halljam. Felre ne ertsetek, nem sajnalom az UH-ra a penzt, csak nem vagyok eleresztve anyagilag.

Elore is koszi minden valaszt.


2008. nov. 28. 14:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
7 hetesen már lenni kell, de szerintem menj 8 hetesen, az már 100%.
2008. nov. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Az utolsó menstruációtól számitva már a 7.héten lehet szívhang. Én 7 hetesen és 4naposan voltam orvosnál ,ahol láttam az ultrahangon a pici szívét dobogni..

38 hetes kismama

2008. nov. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó mensi első napjától számold a heteket! Ez alapján 7-8 hetesen már tuti van szívhang!!! Gratulálok!!
2008. nov. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Nagyon koszonom csajok a gyors valaszokat. Huuuha akkor mar foglalok is jovohetre idopontot.

Megegyszer koszonom neketek, hogy irtatok es boldog babavarast

2008. nov. 28. 15:12
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó mensid első napjától számold, onnan nézi az orvos is! szívhang 7-8.héten biztosan van.
2008. nov. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
nekem csak 8hetesen volt szivhang,szerintem azt meg värd meg ha 100%-ra akarsz menni.boldog babaväräst!!
2008. nov. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Valoszinuleg mar most is van szivhangja a picinek. En 5 hetes es 2 napos voltam mikor mar lattam a monitoron hogy valami nagyon gyorsan pulzal. Az utolso mensi alapjan ezek a picurod adatai: Szülés várható időpontja: 2009-07-23

Fogamzás feltételezett ideje: 2008-10-29

Betöltött hét: 6

Hátralévő napok száma: 237

Trimeszter: első


Magzat átlagos méretei:


* GS (petezsák): 16 milliméter

* CRL (Ülőmagasság vagy magzat hossza): 6 milliméter

* BPD (Fejszélesség - falcsont távolság): 4 milliméter

* Látható változások: Megjelenik az ún. embriócsomó, majd a 3-4 mm-es embriónál a szívműködés is láthatóvá válik. A szikkeringés mellett a szívfrekvencia 80-90 percenként.


A masodik kimaradt mensi utan kene menned ultrahangra de az sem baj ha varsz a 12. hetig. Sokat nem fogsz latni elotte. 12 hetesen azert mar egesz baba formaju.

Gratulalok

Udv. 27 hetes kismama

2008. nov. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Milyen oldalról szedted le az adatokat? Megadnád? Köszi
2008. nov. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Nagyon szepen koszonom mindenkinek a valaszokat. Felhivtam a rendelot es idopontot december 12-re kaptam. Mar alig varom. Most igy tisztaba vagyok, hogy a mensi elso napjatol kell szamolni. :)

Az utolso elotti valaszolonak kulon koszonom, hogy ilyen reszletes beszamolot irt.

2008. nov. 28. 22:53
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Akkor már biztosan lesz szívhang!!!

Én annyival egészíteném ki, hogy nálunk a szívhang fontos, mert azután vesz gondozásba a védőnő, és ő adja a kiskönyvet, ami később a juttatásoknál fontos! Így jobb előtt elmenni. De külföldön más a szokás. Ott a 12.hétig nincs valóban uh!

Amúgy a babának már a 9. héten is babaformája van! Látszik a keze, lába, pocija, és szerintem az arcocska is szép. Persze közelebbről még a 12.héten is kicsit ufós, de tényleg nagyon aranyosak!

2008. nov. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!