Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rózsaszinezők? Talán emlékezte...

Rózsaszinezők? Talán emlékeztek rám gyakran válaszoltam ide egy tanulságos eset amiről jó ha tudok?

Figyelt kérdés
Rózsaszin folyásom volt két este bementünk a klinikára és az ügyeletes már csak azt látta hogy nem él a babám - nem dobog a szive- másnap volt missed ab. -om . Ha ilyet tapasztaltok figyeljetek nagyon.
2010. júl. 14. 19:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia, nem 10 hetes voltál (a nevedre emlékszem)?

Sajnálom :( :(

2010. júl. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Carmen vagyok.

mi is sajnáljuk de azt mondták hogy két hét múlva lehet érdeklődni a szövettan eredménye felöl .. nem akarom tudni mi volt a kicsi baja. és a nemét se..-bár nem tudom hogy azt megmondják-e.

bennt tartottak éjszakára hogy hátha megindul a vetélés de nem indult be reggel volt még egy uh- és ott látták hogy tényleg nem él aztán három óra mulva volt a mütét. 10 perc alatt elvették a babámat 10 hetes volt ... nagyon vártuk és a tesója is ... mi is nagyon sajnáljuk.

2010. júl. 14. 19:15
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnálom...
2010. júl. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok, tényleg nagyon sajnállak titeket. Tudom, hogy van egy lánykád is.

Nekem is van egy másfél éves kislányom és egy pocaklakó kislányom is.

Kitartás, jó egészséget kívánok nektek és fel a fejjel!

2010. júl. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a figyelmességeteket... igen a 21 hós lányom már dobta a puszikat a pocakomra és mutattta rá hogy baba... tudta hogy nem szabad ráülni "pacizni" rajta.
2010. júl. 14. 19:20
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sajnálom! :(

De inkább most, mint később legyen valami baja. Tudod, a természet bölcs és sajnos, borzasztó igazságtalan is.

Lesz még kisbabád, biztos vagyok benne. :)

2010. júl. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is nagyon sajnálom:( Talán az vigasztalhat egy picikét, hogy ezek szerint ez a baba nem akart megmaradni:( Majd a következő erős, egészséges lurkó lesz, ne aggódj! Minden jót nektek!
2010. júl. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
anyósom megálmodta szőke kékszemü kisfiút látott hiszek neki..... van már egy angyalkánk fennt.
2010. júl. 14. 19:45
 9/14 anonim ***** válasza:

Én is nagyon sajnálom, nekem is volt vetélésem 6 hetesen, barnázással indult. Ezért is írom mindenkinek hogy ne legyintsenek rá, hanem azonnal menjenek orvoshoz.


Tudod a természet mielőbb igyekszik pótolni a veszteséget. Nálunk is néhány hónap után újra sikerült a Baba! Remélem Nálatok is így lesz.


25 hetes km

2010. júl. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Őszinte részvétem a babád miatt.

Én is átéltem ugyanezt. Nekem barnázással indult. 9 hetesen volt a műtét, a fiam akkor volt 18 hónapos. Kaptam gyógyszert, de sajnos a babánk nem tudott/akart velünk maradni.

Nehéz volt feldolgozni, főleg, hogy az orvos még műhibát is elkövetett. Lassan lejár a várakozási idő, de nagyon félek egy újabb terhességtől.

2010. júl. 14. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!