Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most mit csináljak még csak...

Most mit csináljak még csak 15 éves vagyok?

Figyelt kérdés
Fél éve van barátom és most teherbe estem tőle. Pedig minden alkalommal óvszert használtunk. Az eszemmel tudom, hogy nem tarthatom meg, de a szívem mást súg. Mindenki azt mondja, hogy az én döntésemet fogják elfogadni, dehát még abban sem tudtam dönteni, hogy hová menjek tovább tanulni, hogy tudnék én ebben dönteni.
2010. júl. 13. 12:23
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
100%
biztos,hogy babát vársz,orvosnál voltál már?legelőször szerintem beszélj anyukádékkal,beszéljétek meg,mi legyen.bár szerintem elég fiatal vagy egy gyermek megtartásához.
2010. júl. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
75%
Ne haragudj én 15 évesen még mesét néztem és játszottam és nem fiuztam.Tulzás már amit a mai fiatalok meg engednek maguknak.De leginkább a szülő a hibás ebben!!
2010. júl. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
63%

eleve ott kezdődik, hogy hány hetes terhes vagy egyáltalán?


amúgy meg nem csak a megtartom / abortusz alternatíva van, örökbe is adhatod

2010. júl. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon fiatalka vagy, de megértem miért félsz. Az első kérdés milyen a családi helyzeted? Mennyi idős terhes vagy? Mik a terveid a jövődre nézve? Ha jó a kapcsolatod édesanyáddal, mindenképp le kéne ülnöd megbeszélni vele a dolgot. Lehet, hogy ők vállalják addig a nevelését a babának és akkor folytathatod a tanulást. Viszont ennek anyagi vonzata is van. Ha nem tudjátok vállalni és a jövőd sok szempontból fontosabb akkor az abortusz a helyesebb út. A barátod sem biztos, hogy mindig veled marad, hisz még ő is fiatalka, nehéz egyedülálló anyának lenni. Ülj le szerintem édesanyáddal vagy egy olyan felnőtt nővel aki, tud neked segíteni ebben a nehéz döntésben. Igen , ez a te döntésed, de te viseled a következményeket is.

Sok Szerencsét!

2010. júl. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 A kérdező kommentje:
Két tesztet csináltam ami pozitív lett. Egy szülési kalkulátor segítségével számoltam ki kb. 7 hetes lehetek. Anyukám és a nagynéném már tudják, azt mondták ha elég nagylány voltam "ahhoz" akkor most elég nagylány legyek a következmények viselésében is és az én kezemben van a döntés.
2010. júl. 13. 12:46
 6/40 A kérdező kommentje:
Ma este megyek orvoshoz ultrahangra.
2010. júl. 13. 12:47
 7/40 A kérdező kommentje:
Az tényleg lehetséges, ha abortuszra megyek esetleg nem lehet többé gyerekem?
2010. júl. 13. 12:50
 8/40 anonim ***** válasza:
100%
azért mert estleg abortuszra mész attól lehet majd még gyerekedez nem zárja ki azt!de ha anyukádék igy állak hozzá akkor végülis ha meg is tertanád hogyan fogod fel nevelni!nagyon abortusz ellenes vagyok de neked jobb lenne szerintem ha el vetetnéd ez még mindig egyszerübb neked mint az ha esetleg örökbe akarnád adni!a örökbe adást szerintem nehezebb fel dolgozni!
2010. júl. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
81%

A baba általában a legideálisabb helyre fészkeli be magát a méhben.Na most abortusznál azt a rész kikaparják, szóval olyan sebet ejtenek azon a legideálisabb részen, ahova a következő pici már nem tud befészkelődni.Igen, ártasz magadnak az abortusszal, lehet még gyereked, de ártasz vele.De a nagyobb dolog az, hogy kioltasz egy életet, egy dobogó szívet.

Anyudéknak igazuk van, hogy viseld a következményeket,hiszen ha a szexhez elég nagylány vagy, akkor ezt is meg kell oldanod.De szerintem semmiképen nem megoldás a gyerekgyilkosság!!!Örökbe is adhatod szülés után.És ahogy olvasom a kommented úgy érzem szüleid biztos segítenének a várandóság alatt.

2010. júl. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
100%
Egyet kell értenem az utolsóval.
2010. júl. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!